anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Śmieszne komentarze od kupujących

konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie wiem czy taki temat może być na AG, ale spróbuję.

Żeby dodać coś pozytywnego w tym naszym zafajdanym żywocie sprzedawców na Allegro 😉 może będziemy tutaj wpisywać jakieś ciekawe komenty od naszych klientów? Oczywiście bez ich loginów itp. Jedynie info czego dotyczył komentarz + jego cytat.

Jeśli temat przetrwa, to zaczynam.

1. Komentarz za pastę odkłaczającą DLA KOTA

"Super, czasami też zjem dla poprawy pracy jelit"

2. Również pasta odkłaczająca dla kota

"Jak biorę tubke do rąk kotek biegnie jak popie*** do mnie. Działa zgodnie z opisem kotek lepiej się czuję i je po tej pascie. Polecam "

 

To takie na szybko z tego miesiąca 😉

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

To masz coś o psiej karmie : "...Mój pies je ją zwykle na wieczór, kiedy stwierdza z głodu, że chyba już nic lepszego nie dostanie..."

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Elektryczny siekacz do cebuli

 

"Sam pomysł niby dobry, ale wykonanie tragiczne. Części nie trzymają się kupy, pokrojone kawałki trzeba wyskrobywać, a mycie to udręka. Już lepiej tę cebule pogryźć i wypluć z powrotem."

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@konto zamknięte Super temat - rewelacja, Gratuluję pomysłu.

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

Maska ( przepraszam za język cytatu ale po wykropkowaniu straciłoby sens 🙂  )

"D_pa nie bezwonne, chciałam założyć to po pierwszym wdechu rzygać mi się zachciało. Maska siedzi wietrzy się 2 dni już a nadal jebie jak jebała, nie polecam"

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@pinsplash Czy mogłabym Cię poprosić o więcej informacji dotyczących autora tego komentarza? Jeśli nie chcesz tutaj, będę wdzięczna za maila ze szczegółami na spolecznosc@allegro.pl 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów