anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Źle osadzony przedmiot błąd, i kosmiczna prowizja za sprzedaż towaru w tym dziale

FigaroEmiled
#1 Nowicjusz#

Witam mam mały kłopot, przez totalny przypadek podczas wystawiania Aukcji wasz system podpowiedział że taki towar jest i przydzielił kod produktu oraz osadził w złym dziale, dziś klient kupił u mnie towar a mnie zamiast naliczyć 100zł prowizji za sprzedaż hulajnogi Elektrycznej naliczone zostało ponad 150zł, co zrobić w takiej sytuacji by odzyskać źle naliczoną prowizję???. Aukcję umieściłem już w odpowiednim dziale ( stworzyłem nowe), ale dalej zostaje kwestia prowizji której nie chcę płacić bo niby czemu mam płacić skoro to Elektryczna hulajnoga a nie zwykła ( system tam osadził moją aukcję a jak fakt nie sprawdziłem tego, bo do tej pory było wszystko w porządku, i aukcje lądowały gdzie trzeba ) Pozdrawiam i czekam na odpowiedź Link do błędnej aukcji https://allegro.pl/oferta/hulajnoga-elektryczna-kugoo-es2-smart-9737816208?snapshot=MjAyMC0wOS0yNlQx...

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@FigaroEmiled Tak to już jest, że gdy ktoś tworząc produkt przypisze go do złej kategorii, to później wszyscy inni korzystający z tego samego EAN, też mają oferty wystawione w złej kategorii (a takie przypadki jak twój akurat są na rękę allegro).
Mnie bardziej zastanawia, czym kierowała się osoba ustalająca wyższą prowizje na hulajnogi tradycyjne (które są bardziej ekologiczne, gdyż nie zużywają prądu, a i mają lepszy wpływ na kondycję i zdrowie użytkowników, bo żeby pojechać, to jednak trzeba tą nogą pohulać), niż elektryczne?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów