anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie ofert z produktami

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

Łączenie ofert z produktami - czy jest jakiś sposób na ominięcie tego ? sprzedaję produkty z których praktycznie każdy jest inny. Za każdym razem tworząc aukcję muszę " ręcznie " usuwać poprzedni produkt przez co tracę sporo czasu. Tak więc jak na początku - czy można to jakoś wyłączyć?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

KRZYSIEK-IMAGE
#7 Wielbiciel#

Podpinam się pod to pytanie. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@tylkouniego Nie, na Allegro nie ma takiej możliwości. Jeśli nie chcesz łączyć ofert z produktami, możesz wystawiać swoje produkty na Allegro Lokalnie, gdzie nie ma takiej konieczności. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

zoigarden
#8 Zapaleniec#

bardzo państwu dziekujemy.... od dziś to allegro decyduje co i jak możemy sprzedawać. A jeśli producent nie ma kodów ean na swoje wyroby to co was to obchodzi, sprzedający moga sobie je kupić!! albo przenieśc się na allegro lokalnie...

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Jeśli nie chcesz łączyć ofert z produktami, możesz wystawiać swoje produkty na Allegro Lokalnie, gdzie nie ma takiej konieczności. - A co to za kolejna bzdura?

Przez godzinę próbowałem dziś wystawić głupie worki do odkurzacza.

EAN 5905388021409

W bazie produkt, bez producenta, bez modelu, kod producenta wyssany z palca.

A on ma przecież i producenta (wybór z listy) i model i kod producenta. Ja nie chcę, żeby moja oferta była powiązana z czymś takim. A tu mi cały czas chce powiązać ofertę z produktem "noname".

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

tylkouniego
#9 Pomysłodawca#

A gdzie właściwie jest ta baza? jak to robić? jak mam powiązać z produktem 5 używanych klocków lego? skąd mam wziąć ten produkt? skąd właściwy EAN? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@maxr01 W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie nam błędu. W tym wpisie wyjaśniłam jak to zrobić, krok po kroku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów