anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Łączenie ofert z produktem

sunpro24pl
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie odnośnie łaczenia ofert z produktem przez allegro. pewnie problem znany wiekszosci na allegro ale pytam ludzi z podobnej branży jak omijają błedne łaczenie z produktem innej firmy? sprzedaję rolety i w odpowiedzi od allegro usłyszałem, że w tej kategorii biora pod uwagę szerokośc i długość rolety- tylko rolet na allegro sa tysiące o takich samych wymiarach. jestem również przekonany, że nie wpisywałem kodu EAN/bo nie chce/ a teraz w niektorych ofertach jest wpisany i przypisany błedny produkt konkurencji...   ktoś coś doradzi ???

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sunpro24pl Cześć. W niektórych kategoriach kod EAN jest opcjonalny (na przykład Dom i Ogród - Wyposażenie - Wystrój okien - Rolety - Rolety rzymskie). 

Warto dodać prawidłowy kod EAN dla oferowanego przez Ciebie produktu, bo ułatwisz kupującym wyszukanie przedmiotów, które sprzedajesz. Kod EAN uzyskasz od producenta, dystrybutora, importera lub z https://www.gs1pl.org/

Jeśli Twój produkt został źle połączony, to zgłoś proszę jego aktualizacje przez przycisk "Zgłoś błąd w produkcie". Taki przycisk można znaleźć m.in w:
- wyszukiwarce produktowej, gdzie wybierasz, co chcesz sprzedawać na Allegro,
- w formularzu wystawiania, gdy edytujesz lub wystawiasz nową ofertę,
- w zakładce Moje oferty, gdy klikniesz w nazwę produktu.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sunpro24pl
#7 Wielbiciel#

witam, myslę, ze w chwili obecnej musiał bym klikać ok 400-500 razy... 🙂 nie sprzedaję nic w kategorii rolet rzymskich- akurat wszystkie inne poza tymi. co w momencie kiedy nie chce podawać kodu EAN? nie wpisywałem kodu a teraz jest przypisany i to błedny...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sunpro24pl Innym rozwiązaniem jest przesłanie mi wszystkich numerów ofert. Zgłoszono już dodanie parametru identyfikującego do kategorii Dom i Ogród -> Wyposażenie -> Wystrój okien -> Rolety -> Rolety proste (innego niż długość i szerokość). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów