anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ślwdzenie przesyłek Allegro One box

sally11_2009
#10 Popularyzator#

Witam 🙂

Wysyłam przez UPS do Allegro One box,nie otrzymuje potwierdzenia nadania oraz nie mam mozliwosci sledzenia tej przesyłki...jak to jest? Wszystkie inne przesyłki sa potwierdzane i maja tracking ,a tu lipa 😕  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie możesz śledzić z UPS tylko przez Allegro

Statusy przesyłki możesz sprawdzić w zakładce Zamówienia. Kupujący z kolei te informacje znajdzie w aplikacji Allegro i w zakładce Moje zakupy.

W tym momencie nie ma możliwości sprawdzenia numeru śledzenia zarejestrowanego w UPS samodzielnie. Śledzenie przesyłki na Allegro najczęściej jest wystarczające. Czy możesz podać mi powody, dla których chciałbyś mieć dostęp do wszystkich numerów przesyłek zarejestrowanych w UPS? Przekażę Twoją sugestię. 

widać że się nic nie zmieniło.

oznacz moderatorów

kmrolety
#8 Zapaleniec#

#AllegroOneBox
Jak można zobaczyć potwierdzenie nadania przesyłki w punkcie odbioru UPS (Allegro One)? Nadaję różne przesyłki w punkcie (Orlen, Inpost Paczkomaty) i w każdym z nich albo mam sms, albo i email, a te od Allegro po ostatnich zmianach status dopiero się odświeża po odebraniu przez Kuriera z punktu odbioru UPS. (Czyli nie mam możliwości zweryfikować na zaś czy przesyłka została zeskanowana w punkcie odbioru).

Czasem udawało mi się obejść to szukanie śledzenia na stronach UPS, ale ostatnio nawet z tym ciężko -> tam jest więcej statusów niż na "statusach allegro".

Czy można to jakoś poprawić (np. dodać status "dostarczona do punktu odbioru")? @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@kmrolety masz na myśli metodę dostawy Allegro One Punkt? Gdy zostawisz przesyłki w punkcie to nie otrzymujesz potwierdzenia, tak? Obawia się, że nie będziemy w stanie tego zmienić, ponieważ to dopiero kurier UPS, który odbiera przesyłkę może ją zeskanować. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

teraz juz mam mozliwość otrzymania potwierdzenia przyjęcia paczki,dostaje smsa ,jest ok

oznacz moderatorów

kmrolety
#8 Zapaleniec#

Metody Allegro One Box / Allegro One Punkt. Zostawiam w punkcie odbioru UPS. I przez (ostatnie?) zmiany  -- własny sprawdzacz statusów przesyłki Allegro -- nie mam dostępu do potwierdzenia nadania przesyłki. Na stronie UPS jak znajdzie się się nr. przesyłki to ten status jest dostępny. Proszę dodajcie śledzenie tego statusu też.

@sally11_2009 Dostajesz SMS-a z Allegro One? Bo u mnie działa to do Orlen Paczki, ale chyba nie do Allegro One, chyba że Allegro wysyła inny numer do potwierdzenia Allegro One a inny do Orlen Paczki. Sprawdzę.

oznacz moderatorów

landtoys
#9 Pomysłodawca#

@la_nika 

Nie wiem czy dobrze rozumiem powyższą wypowiedź ? ale zostawiając paczki w punkcie ja otrzymuję potwierdzenie, że przesyłka została nadana w punkcie, ta informacja jest w zakładce szczegóły .

Przesyłki są skanowane w punkcie co jest widoczne na Allegro a potem jeszcze raz przez kuriera odbierającego

oznacz moderatorów