anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ŹLE POŁĄCZONE PRODUKTY Z KATALOGIEM

MAMY ROZWIĄZANIE!
bejca-bartek_pl
#8 Zapaleniec#

Witam.

Mam źle połączone ofert z katalogiem produktów.

W ten sposób, że np. produkt o pojemności 2L jest połączony z takim samym produktem , ale o pojemności 10L.

Przykład przesyłam w linku.https://allegro.pl/oferta/fosol-fosal-odrdzewiacz-do-stali-i-zeliwa-2l-11680130398 

Kupujący uważają, że ich celowo wprowadzam w błąd.

Czy mogę masowo rozłączyć moje oferty z produktami i połączyć je poprawnie ?

Jak to zrobić ?

Pozdrawiam

Dorota

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Próbuj szczęścia. Allegro łączy Ci automatycznie oferty z katalogiem. Dopiero potem dowiadujesz się, że są źle połączone.

Dla kupującego jest wiążący opis aukcji, który Ty tworzysz. Katalog produktów Allegro, automatyczne łączenie z nim wystawianych aukcji - to jest sprawa serwisu Allegro. To Allegro odpowiada za poprawność stworzonego przez siebie katalogu produktów, to ono odpowiada za automatyczne łączenie ofert ze swoim  katalogiem produktów. Więc klient to do Allegro powinien zgłaszać wszelkie reklamacje związane z tym problemem.

Nie uda Ci się "masowo" odpiąć ofert od produktów - to jest "droga przez mękę". Nawet jak podasz prawidłowe dane produktu - zostanie on automatycznie połączony z innym produktem z katalogu. Chcesz - "to bij się z koniem", zgłaszaj błędy w produktach z katalogu, zgłaszaj swoje poprawki, czekaj na ich wdrożenie, bez jakiejkolwiek informacji, nie wiadomo po jakim czasie. Oczywiście to wszystko "za darmo".

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@bejca-bartek_pl no i słusznie uważają bo wprowadzasz, Twoja oferta i Ty za ja odpowiadasz 😄 

A tak serio  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  jak tak ma to wyglądać to powinniście się wstrzymać ze zwiększaniem procentu połączeń bo narazie nie panujecie nad kilkoma procentami a co będzie w marcu 😞  ja już nawet przestałem zgłaszać bo to szkoda czasu 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Niestety u mnie jest to nagminne.

Sprzedaję fasolę 500g a łączy mnie z Katalogiem na Groch 10 kg. Zmieniałam już 30 razy to ogłoszenie i niestety ponownie w tytule ogłoszenia jest ten groch. Kupujący może uważać, że to jest moja wina i że wprowadzam wszystkich w błąd , co zrobić?

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@CHECINIAKI, czy możesz podać numer oferty błędnie połączonej z Katalogiem? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Dzisiaj rozłączyłam ten produkt od Katalogu, więc na razie dobrze się wyświetla. Jak ponownie będzie źle, to poproszę o pomoc Moderatora.

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Pytanie jak długo pozostaniesz szczęśliwcem bez katalogu? 😉

oznacz moderatorów
bejca-bartek_pl
#8 Zapaleniec#

Ja tez bardzo proszę o rozłączenie oferty: 11680130398

Pozdrawiam

 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bejca-bartek_pl, gotowe.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
bejca-bartek_pl
#8 Zapaleniec#

Witam ponownie. Jestem producentem wszystkich produktów, które sprzedajemy na allegro, więc  może warto było by z nami skonsultować, jakie katalogi produktów trzeba stworzyć ? Mogę Wam to przygotować. Mamy cztery marki, BARTEK, FOSAL,BARTOSAL, BARTOLUX

oznacz moderatorów
annas14-firma
#16 Inspirator#

@bejca-bartek_pl A ja jak będę chciał sprzedać bańkę fosolu zalegającą w garażu i po podłączeniu pod twój produkt zgłoszę zmianę Pojemność opakowania: na 750 ml to Allegro to zatwierdzi. 

Szacunek za chęci pomocy, ale nie warto. Utwórz produkty z EAN zarejestrowanym na siebie i z własnym znakiem towarowym. Będziesz miał jakieś argumenty w zgłoszeniach do Allegro jak ktoś ci podłączy swój towar niezgodny z opisem.

oznacz moderatorów
belsklep
#8 Zapaleniec#

Co to zmieni jest jeden wielki bałagan 
Cały czas zmieniam i zgłaszam błędy,

Mam nadziej że ktoś pozwie allegro i odpowiedzą osoby za to na odpowiednich stanowiskach 
Jest to wprowadzanie klienta w błąd i nie jest to wina sprzedawcy 
Szykuje się pozew zbiorowy 

oznacz moderatorów
woolcomb
#10 Popularyzator#

najgorsze jest to że klient widzi  treść źle połączonej oferty przez allegro  np: GROCH 100gr a potem dostaje FASOLĘ 100gram - bo moja aukcja nazywa się oczywiście  FASOLA 100gr  a GROCH  100gr połączyło błędnie allegro 

a potem zakłada dyskusję że dostał zły towar !

oznacz moderatorów