anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[22.12 - 16.01] Wielka Zimowa Wyprzedaż 2022 - już teraz zgłoś do niej swoje oferty!

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka
Już 22 grudnia rozpoczynamy Wielką Zimową Wyprzedaż na Allegro! Do kampanii możecie dołączyć już teraz, bo okres zgłaszania ofert trwa. Dzięki udziałowi w kampanii Zimowa Wyprzedaż 2022 masz szansę dotrzeć ze swoją ofertą do szerszego grona kupujących.
 
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

patrik2
#7 Wielbiciel#

Serio? Po co mam zgłaszać w dniu 22 oferty do kampanii Winter Sale, jak w dniu dzisiejszym na moich aukcjach widnieje informacja o czasie dostarczenia produktów na dzień 29.12. 

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

😉 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@patrik2 na allegro jest śmiesznie, a takie komunikaty to plucie sprzedawcom w twarz

i robienie w konia kupujących

oczywiście sklep allegro zrobi sobie promocje bo sobie podaje inne informacje o czasie wysyłek

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

Mnie się wydaję że Allegro robi się coraz droższym portalem.W sensie  ..takie akcje....  akcje aby obniżać ceny .Mówię tu do sprzedających. Wielu sprzedawców nie ma co teraz z towarem robić..więc może skorzysta z akcji  aby po kosztach sprzedać.Szczególnie jak maja towar około świąteczny. Prymitywne zagranie..Patrze i nie wierzę .Jak tak można ludzi  traktować??? Dobrze że mamy inne kanały sprzedaży.  Ludzie!!!  pozew zbiorowy.  Za chwilę okaże się że np gumę do majtek ( nie obrażając sprzedawców gumek) możesz sprzedać do ceny0,25 groszy za metr.do tego to zmierza...w mojej ocenie :))))

 

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Wyprzedaż niby zimowa a przewidywany czas dostawy z algorytmu wychodzi w czerwcu.🤣

oznacz moderatorów

eveeanime
#12 Orędownik#

😁😁😂🤣 w PUNK brO

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

"winter sale'? serio?

a dlaczego nie 冬季特賣

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

A dlaczego 冬季特賣 skoro pociągi z chin opóźnione, dostawa na czerwic murowana - allegro zareagowało żeby 冬季特賣 nie dostał negatywa i zmieniło algorytm prognozy dostawy.

oznacz moderatorów