anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Abonament podstawowy, a centrum zniżek ?

FH2020
#11 Animator#

Mam pytanie odnośnie abonamentu podstawowego.

W centrum zniżek widnieją następujące daty:

OBOWIĄZUJE OD13 paź 2022, 20:11 OBOWIĄZUJE DO30 lis 2022, 23:59

W regulaminie punkt:
2. Promocja trwa od 07 października 2022 r. od godziny 12:00:00 do dnia 30 listopada 2022 r. do godziny 23:59:59 (dalej: “Okres trwania Promocji”).
W punkcie 4 Użytkownicy, którzy spełnią warunki określone w pkt 3 powyżej oraz potwierdzą udział w Promocji w zakładce Moja Sprzedaż > Usługi dla Sprzedających > Centrum Zniżek (potwierdzenie udziału w Promocji oznacza akceptację niniejszego Regulaminu), powyżej będą mogli korzystać bezpłatnie z Abonamentu Podstawowego do 30 listopada 2022 r.
 
Natomiast w zakładce abonamenty :
Podstawowy
49,00 zł
0,00 
na 30 dni
I tu moje pytanie jeśli aktywuje abonament, to ile będzie trwała promocja ? Obecnie,  aktywowałem tylko  w centrum zniżek
 
oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 Cześć 🙂 Czy mogę Cię prosić o nazwę promocji? Skonsultuję tę sytuację. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Sprawdź możliwości jakie daje Abonament Podstawowy Korzystaj z Abonamentu i nie płać jednostkowej opłaty transakcyjnej

Taka informacja jest w centrum zniżek

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 Promocja obowiązuje od 7 października 2022 r. od godziny 12:00 do 30 listopada 2022 r. do godziny 23:59:59.

Aktywowałeś promocję w centrum zniżek dopiero 13 października i stąd ta rozbieżność. Promocja kończy się zgodnie z regulaminem 30 listopada. Abonament nie wyłączy się automatycznie po zakończeniu promocji i po 30 listopada będą naliczane opłaty za abonament zgodnie z cennikiem. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

To, że się nie wyłączy to wiem. Tylko czy jeśli aktywuje abonament np. dzisiaj to będzie bezpłatny do 30 listopada czy tylko przez 30 dni od dnia dzisiejszego ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@FH2020 Według regulaminu Abonament będzie bezpłatny do 30 listopada. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

FH2020
#11 Animator#

Dziękuje za odpowiedź.

oznacz moderatorów

MissTech
#8 Zapaleniec#

@ko_alka Dlaczego zniżka na abonament podstawowy zniknęła nagle z Centrum zniżek? (miała być do 30 listopada). Czy pojawi się ponownie?

oznacz moderatorów