anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Biznes - miejsce, w którym kupują i sprzedają przedsiębiorcy

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

W lutym oddamy do Waszej dyspozycji nową wersję serwisu - Allegro Biznes. Jeśli działacie na kontach Firma, nowe rozwiązanie pozwoli Wam obniżyć koszty zakupów firmowych, a także efektywniej obsługiwać biznesowych klientów.

Już 8 lutego wprowadzimy do regulaminu zapisy, które umożliwią start Allegro Biznes, a do 16 lutego serwis zostanie Wam udostępniony. 

Kupując w Allegro Biznes

  • u wybranych sprzedających będziecie mieć hurtowe ceny i rabaty na cały koszyk;
  • łatwo porównacie ceny netto od wielu sprzedawców;
  • w jednym miejscu znajdziecie miliony ofert od sprzedawców wystawiających faktury VAT;
  • skorzystacie z wydłużonego terminu płatności do 60 dni w ramach Odroczonej płatności dla firm;
  • dostaniecie towar z szybką i wygodną dostawą, dostosowaną do wielkości zamówienia.

Sprzedając w Allegro Biznes

  • dotrzecie do tysięcy klientów biznesowych i indywidualnych, bo Wasze oferty będą widocznie zarówno w Allegro Biznes, jak i w zwykłej wersji serwisu;
  • dzięki Odroczonej płatności dla firm pieniądze za sprzedaż otrzymacie niezwłocznie po zrealizowaniu zamówienia, a Wasi klienci mają nawet 60 dni na opłacenie faktury (to rozwiązanie gwarantuje ochronę, gdy klient ostatecznie nie zapłaci za zakupy). 

Allegro Biznes wkrótce będzie dla Was dostępne, jeśli macie konto firmowe. Wystarczy, że się na nie zalogujecie i wejdziecie na stronę główną allegro.pl. Natomiast już teraz możecie wprowadzić w ofertach zmiany, które sprawią, że będą one atrakcyjne dla klientów firmowych. Więcej informacji o Allegro Biznes na stronie.

Życzymy wielu udanych transakcji!

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
51 ODPOWIEDZI 51

boss252
#7 Wielbiciel#

Mam konto zwykłe od kilkunastu lat, proponujecie konta Allegro Biznes, czy mogę je założyć nie likwidując dotychczasowego konta, czy muszę mieć już zarejestrowaną firmę, byłaby to firma jednoosobowa. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Możesz mieć dowolną ilość kont, każde na inny adres e-mail.

Jeśli chcesz otworzyć konto firma, wcześniej zarejestruj działalność gospodarczą.

Nie musisz likwidować przy tym konta zwykłego.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@boss252 Allegro Biznes to miejsce na firmowe zakupy, aby uzyskać do niego dostęp załóż konto firmowe. Możesz to zrobić wyłącznie jeżeli już prowadzisz np. jednoosobową działalność. Dlatego najpierw trzeba założyć firmę, a później założyć konto firma na Allegro. Tak jak pisał @xyz96, możesz mieć oba konta równocześnie. Tutaj znajdziesz informację jak założyć firmowe konto, a tutaj informacja o powitalnym pakiecie zniżek, do którego możesz się zgłosić. Polecam też filmy szkoleniowe z Akademii Allegro to świetne źródło wiedzy na początek!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Artleks123
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

W którym miejscu w ofercie widać będzie cennik hurtowy? W jaki sposób można poznać ceny hurtowe zakupu?

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Artleks123
#7 Wielbiciel#

Oczywiście że mam. Chciałem sprawdzić dla przykładu ale nie mogę znaleźć na przykładowej aukcji z oznaczeniem dla biznesu cennika hurtowego. Taka była chyba idea stworzenia Allegro Biznes aby firma mogła kopować w cenach hurtowych uzależnionych od zakupywanych ilości. Więc chciałem sprawdzić i nie mogę znaleźć miejsca gdzie zamieszczony jest cennik hurtowy.

 

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Artleks123 to masz oferty https://allegro.pl/biznes ogólnie są oznaczone jak wyżej nawet na liście oraz w wyszukiwarce masz cennik hurtowy i wpisujesz ie chcesz sztuk ( dziwna wyszukiwarka ale jest ) 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Kto wpadł na ten genialny pomysł wymuszania dla kont firmowych domyślne otwieranie allegro biznes zamiast allegro? No geniusz jakiś. Czemu to ma służyć? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@akcesoria-net-pl Konta firmowe Allegro mogą służyć zarówno sprzedaży jak i zakupom.  Allegro Biznes to w tej chwili najlepsze miejsce na zakupy firmowe u nas, ale jeśli uważasz inaczej, w każdej chwili możesz na swoim koncie wyłączyć widok Biznes tutaj: 

 
   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

@_HolaOla_ Wiem jak wyłączyć. Moim zdaniem powinno być odwrotnie.

Nie zgadzam się, że w tej chwili to najlepsze miejsce na zakupy firmowe. Może kiedyś tak będzie. W tej chwili wchodzę w kategorię i widzę mocno ograniczony wybór.

oznacz moderatorów

polska6-pl
#12 Orędownik#

Allegro Biznes - miejsce, w którym allegro robi z przedsiębiorców  i-dio-tów.
Wątek w oddzielnej dyskusji.
"Dlaczego allegro NIE POKAZUJE w liście wynikowej naszych 1000/5000 aukcji ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jestem detalistą, nie prowadzę sprzedaży hurtowej. Moja oferta jest skierowana do konsumentów i nie widzę powodu żeby oferować swoje towary na czymś co określacie platformą b2b.

oznacz moderatorów