anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro INPOST kurier odbiór paczek paczkomatowych

rybydostawu
#9 Pomysłodawca#

Witam

Mam problem z kurierem by odbierał paczki z kodu 72-113

mam np. 12 paczek  zlecam odbiór a kurier dzwoni że po paczki nie przyjedzie bo nie ma czasu albo miejsca

i walczę z nim już długo co zrobić w takiej sytuacji? skarga do allegro? bo już siły mi brak

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@rybydostawu  allegro nic z tym nie zrobi 😞 możesz zawozić do POKu lub walczyć z kurierem 😞  @InPost jak rozwiązać teki problem ???

________
Κώστας
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@InPost  ??

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@rybydostawu 

Prosimy o przesłanie zgłoszenia w tej sprawie na adres pomoc@inpost.pl
W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru przykładowej przesyłki oraz numeru zlecenia na podjazd kuriera jeśli kurier odbiera przesyłki bezpośrednio od Nadawcy.

oznacz moderatorów

lutyksiazka
#2 Obserwator#

Witam, mój kurier raz odbiera przesyłki raz nie i nie odbierają telefonów. Dzisiaj 60 paczek musiałem zawieźć do punktu sam i dobrze, że kogoś zastałem. Szef punktu mnie olewa jestem z Buska Zdroju gdzie złożyć skargę

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@lutyksiazka  

W przypadku takiej sytuacji prosimy o każdorazowe jej zgłoszenie za pośrednictwem naszych kanałów:

1) czat/messenger

2) formularz kontaktowy https://inpost.pl/kontakt

3) infolinia: 722 444 000 / 746 600 000

Prosimy wówczas przygotować takie informacje jak: numer zlecenia i przykładowy numer nieodebranej przesyłki oraz kontaktowy numer telefonu.

Sprawa jest następnie przekazywana do oddziału obsługującego dany rejon adresowy,  z prośbą o weryfikację zgłoszonej sytuacji i odbiór przesyłek.

oznacz moderatorów