anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro miniaturki niezgodne z regulaminem

Jogi
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Allegro zamyka aukcje lub wystawia upomnienia za miniaturki niezgodne z regulaminem. Sprzedawany produkt jest na białym tle, ale zdjęcie jest zrobione własnoręcznie, niestety nie znam się na fotografii i nie potrafię zrobić zdjęcia tak żeby tło było w bieli RGB 255.255.255. Dodatkowo produkt nie może rzucać cienia !!!  Jest to złośliwość ze strony Allegro. Dodatkowo na miniaturce może znajdować się tylko oferowany na aukcji przedmiot.
W związku z czym mam pytanie czy miniaturki w aukcjach oficjalnego sklepu allegro są zgodne z regulaminem? Weźmy pierwszą lepszą aukcję 9238445958 rozumiem że oferowana opona sprzedawana jest razem z felgą, tak wynika z miniaturki. Dlaczego tło nie jest w bieli RGB 255.255.255?
Może jakaś wypowiedź ze strony Allegro?

Pozdrawiam



oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

Vryko
#18 Luminarz#

Coś mi się nie zgadza... Przejrzałem po raz kolejny standardy stosowania miniaturek

i nie znalazłem nic n/t cienia, czy idealnie białego tła.  Edit - fakt, jest 255.255.255. Co w sumie jest ciekawe, bo jakieś 90% miniaturek nie spełnia tego wymogu...

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

Jogi
#7 Wielbiciel#

Wiadomość jest tylko mailu, jak poniżej

Bez nazwy.jpg

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

CHŁPOIE WYSTARCZY BIAŁY NAMIOCIK OŚWIETLONY Z TRZECH STRON SZKLANA PODSTAWKA POD PRODUKT I APARAT W SMARFONIE 

oznacz moderatorów

Jogi
#7 Wielbiciel#

Przedmiot o wysokości np: 2 metrów ciężko zmieścić w takim namiociku 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Jogi ODPOWIEDNI PROGRAM ...I WYCZYSZCZENIE TŁA PRZESTAJE BYĆ PROBLEMEM 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No to ich miniatura wprowadza w błąd, bo nie jest to komplet opona+felga 😉

Może mają własny ukryty regulamin albo nie dotyczy on ich własnego konta 🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

WALKA Z WIATRAKAMI 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jogi Na koncie, z którego piszesz nie widzę obecnie żadnych wystawionych ani usuniętych ofert. Nie mogę się również zapoznać z korespondencją, na którą się powołujesz w swoim poście.

Podaj login konta, którego dotyczy ta sprawa.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Jogi
#7 Wielbiciel#

Ze zrozumiałych względów nie chciałbym podawać loginu konta. Ale chciałbym się dowiedzieć czy Państwa miniaturka jest zgodna z regulaminem? 

oznacz moderatorów

Jogi
#7 Wielbiciel#

Pani moderator czy jak za chwilę zakupię u was tą oponę to rozumiem że felga jest gratis?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Jogi Miniaturka w ofercie, którą wskazałeś, nie narusza zasad. 

Zgadzamy się na przedstawienie opony na feldze. Mieści się to w ramach prezentacji produktów na modelu lub przedstawienia kontekstu zastosowania, co dopuszczamy. 

Cień, który rzuca przedmiot, może być widoczny na miniaturce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

@nat_not 

 

"Cień, który rzuca przedmiot, może być widoczny na miniaturce."

 

Ostatnio pytałem o to poprzez czat z pracownikiem Allegro, gdzie otrzymałem informacje negatywną odnośnie tego cienia, raz tak a raz tak 🤣

 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@nat_not  pytanie z gwiazdką:

Co sądzisz o poniższej miniaturce, czy spełnia ona standardy? Produktem jest waflownica 😄

DarkStoorM_0-1594299384288.png

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@DarkStoorM Przesłałam to zdjęcie do konsultacji i dostałam odpowiedź, że jeśli ta forma do zwijania rożków jest również częścią sprzedawanego towaru, miniaturka nie nausza zasad.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@nat_not  bardziej chodziło mi o to, że obok są owoce, lody, rożki. Foremki są częścią zestawu

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

No trochę przesadzasz . Tło ma być białe i jakoś wszyscy sobie z tym radzą . Jeśli zrobisz zdjęcie buta na stopie na pewno oferta nie zostanie usunięta chociaż stopa nie podlega sprzedaży .

oznacz moderatorów