anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Box

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Allegro_One  To są jakieś jaja. Kurierzy sobie nie odbierają przesyłek a ja świecę oczami przed klientami.

Przesyłka ALE00004275F192 wczoraj nadana sporo przed godziną graniczną, i co? teraz klient w najlepszym razie do poniedziałku będzie widział informację, że przesyłka oczekuje na nadanie. Poprzednia, którą nadałam w punkcie ta sama historia. Chyba faktycznie pozostaje wywalić tą opcję w kosmos i mieć święty spokój.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg myślałem , że zrezygnowałaś z tej formy dostawy ...

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Ciągle nie, ale jestem coraz bliżej. Zamiast działać coraz lepiej jest dokładnie odwrotnie i coraz częściej przesyłki mam jako nienadane w terminie. A jeszcze chyba gorsze są te kłamliwe statusy, które widzi klient 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg a ja się dalej gapię 😆

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg Idą Święta, więc lepiej zrezygnuj zanim będzie za późno 🤣

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Klient ma widzieć że dostanie szybko i z dostawą za darmo a to tylko zwykła ściema . Allegro przedstawia siebie jako "dobrego wujka dającego przywileje" a w rzeczywistości to skubie z kasy wszystkich klientów.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 o to w tym wszystkim chodzi , aby klientowi wydawało się ,że zrobił dobry interes , a jak jest na prawdę powinno pozostać tajemnicą sprzedającedgo .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria @DarkStoorM  Wy się śmiejcie a ja mam kolejne 3 zamówienia 🙄

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg nie , nie śmiejemy się ...hmm... .tylko się gapimy 🤔

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

 @Allegro_One  udaje, że problemu nie ma. Jakbym była kupującą to od razu byłaby akcja ustalania co się stało, że kurier nie odebrał 😂 A że tylko tutaj sprzedaję to można mi urąbać statystyki i pokazać kupującemu że wcale nie nadałam, niech na mnie wiesza psy.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg pozwolisz, że się podepnę pod temat?

@Allegro_One w piątek 25.11 zamówiłem odbiór kuriera Allegro One. Paczka nr ALE000042BE0E08, opcja "dostawa jutro", godzina przygotowania 12:41, godzina graniczna dla mojego adresu to 16:00. Zamówienie podjazdu było na przedział między 12:41 a 18:00 (oczywiście z automatu). Kurier się nie pojawił.

Mówię, trudno, może zawaleni robotą, najwyżej odbierze dzisiaj, wszak odbiory w soboty również realizują. Dla mojego adresu do godz. 12:15. Kurier również dzisiaj się nie pojawił.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  może Wy wskażecie jak mamy dbać o jakość obsługi, w tym terminowość wysyłek, jak Wasz kurier ma na paczki wywalone?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@medalik_2009  

Klient szuka najszybszej dostawy i co widzi? Szybkie jak ninja Allegro One. 

Bezczelność Allegro w faworyzowaniu własnych nieudacznych usług i zrzucaniu na nas odpowiedzialności za ich kulawość, przeszła już wszelkie granice.

2022-11-26 (3).jpg

 

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg to jest pikuś. Zobacz, co ujrzy klient wybierając miejsce dostawy do innego kraju:

Screenshot 2022-11-26 at 22-37-53.png

Kurier AO obsługuje tylko kilka miast/aglomeracji w PL, ale co tam, pokażemy dostawę ta formą dla chętnego do zamówienia do HOL. Parę dni temu jeszcze zielone, ekologiczne, przewracające się boxy tu proponowali. 😎

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Jak tak to kuleje to ja na allegro w tym roku prezentów nie kupuję. Będą mieli lżej z wysyłkami.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@medalik_2009, w tej sprawie skontaktujemy się z Tobą mejlowo, ponieważ chodzi o inne konto. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@mr_oma to tak, w skrócie, wygląda "pomoc" Allegro:


Allegro: Widzę, że kurier był po odbiór paczki 26 listopada o godz. 17:47. Jeżeli jest to dostawa jutro, to kurier ma czas do odbioru paczki do godziny 18. Cieszę się, że mogłam pomóc.

My: W sobotę czas na odbiór paczki jest krótszy. Wg strony ustawień dostawy, odbiór przesyłek w soboty następuje wg godzin dla dostawy międzymiastowej. Nie zmienia to faktu, że odbiór był zamówiony na 25 listopada.

A: Bardzo przepraszam za literówkę. Miałam na myśli 25 listopad. 

M: No to jest kłamstwo kuriera. Nasza firma jest czynna w godz. 10-18. Nie było nikogo po przesyłkę. 

A: Bardzo przepraszam za niekomfortową sytuację. Zależy mi na zrealizowaniu zlecenia dlatego proszę ponownie nadać przesyłkę i zamówić podjazd kuriera. Dzięki czemu oddział będzie miał możliwość zrealizować doręczenie.

M: Nie, Waszym obowiązkiem jest przysłać kuriera po pominięte zlecenie.

A: Niestety nie mogę utworzyć dla Pana zlecenia podjazdu kuriera. Widzę, że przesyłka została już odebrana przez kuriera.



Czyli ściemnianie co do podjazdu kuriera. Pisanie bzdur, że musimy ponownie zlecić odbiór. Kurier AO zawsze przyjeżdża po nieodebrane przesyłki bez ponownego zlecenia. Stracony czas, nic więcej.

oznacz moderatorów