anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro One Punkt (Allegro One Punkt, Kolporter A004063)

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

Zamówienie dawno wysłane , kupujący parę dni temu pyta kiedy dotrze, nie mam pojęcia nie mam wglądu w śledzenie tej przesyłki Allegro One Punkt (Allegro One Punkt, Kolporter A004063) ALE00004AEADE85 zadaje pytanie allegro , odpowiedź przesyłka dostarczona 14 grudnia , dziś kupujący rozpoczyna dyskusję, towaru brak. Powiadomienia nie otrzymał. to jakaś kpina a nie metoda dostawy 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Tyle tu o tym pisane już było. 🤗

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@-orbitkownia- napisz w dyskusji że czekasz na wyjaśnienia bo to usługa allegro i allegro jest operatorem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

napisałam aby poprosił w dyskusji o pomoc allegro, ja nie mogę nic zrobić, nadałam w terminie, tyle mogłam...

 

oznacz moderatorów

cieszyn5
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

dzięki, wychodzi na to że zaginęła, a odpowiedź allegro mailowa to właśnie otrzymałam informację, że przesyłka została dostarczona do punktu w dniu 14/12/2022r , więc juz nie mam tej opcji w dostawie

 

  1. Kurier przekazał przesyłkę do magazynu

  2. Przesyłka została podjęta z maszyny przez kuriera

  3. Przesyłka została nadana

  4. Przesyłka została przygotowana przez nadawcę
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@-orbitkownia- czemu zaginęła, to normalne u nich w śledzeniu że zanika na tydzień a potem doręczenie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

-orbitkownia-
#12 Orędownik#

wyłączyłam  ten badziew, zobaczymy czy się znajdzie od już 8 dni gdzieś krąży, tylko dlaczego mi piszą że dostarczona 14 grudnia

 

oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@-orbitkownia- tylko 8 dni? Pfff... amatorka. 😜

https://allegro.pl/kampania/one/kurier/sledzenie-paczki?numer=ALE000046FBBAB8 jutro minie 17 dzień. Odległość między naszym punktem a zielonym automatem, gdzie Allegro One miało dostarczyć paczkę, to... 4,5 km samochodem, 3,5 km pieszo. 😎

Też już wywaliliśmy to coś z naszych metod dostawy.

oznacz moderatorów

krejzole
#14 Krzewiciel#

Jak po 2 skrytki otwierają się jednocześnie podczas odbioru paczek to ludzie korzystają. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@-orbitkownia- W takiej sytuacji jako nadawca i strona odpowiedzialna za jej dostarczenie musisz zareklamować u nas tę przesyłkę, dlatego napisz proszę do nas zgłoszenie reklamacyjne przez ten formularz

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@_HolaOla_  napisał(a):

@-orbitkownia- W takiej sytuacji jako nadawca

Art. 3 Prawa pocztowego:

10) nadawca - podmiot, który zawarł z operatorem pocztowym umowę o świadczenie usługi pocztowej;

oznacz moderatorów