anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro, po co są te ankiety ?

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Wypełniam waszą  ankietę , sami mi ją w końcu przysłaliście  no ok , pomyślałem,  wypełnię  Allegro sie pyta o zdanie .Trzeba skorzystać....

 

I co ? I niespodzianka 😉  w tym punkcie , moge wybrać tylko co najwyżej 3  odpowiedzi 😉

 

Ankieta jest dla prezesa jak rozumiem ? 😉

 

Jak rozumiem,

eightbitclone2_0-1657198857987.png

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eightbitclone2, informacja o maksymalnie 3 odpowiedziach powinna być widoczna w pytaniu: 

image (39).png 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Więc po co ta ankieta skoro nie mogę na nią szczerze odpowiedzieć ?  Ankieta robiona po to żebyście dostali takie wyniki jakie chcecie i oczekujecie  😉 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eightbitclone2, myślę, że chodzi o priorytetyzację najważniejszych problemów.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

O co chodzi ? Jessu , uwielbiam  waszą korpomowę 😉   Co to na litość boską jest prioretyzacja ? 😉

Wiej z tego korpo poki możesz  ....

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eightbitclone2, ograniczenie możliwości wyboru do 3 pozycji sprawia, że wybierzesz te najważniejsze. 🙂 Dzięki temu mamy realną szansę na to, aby coś w tych obszarach zmienić.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Dzięki za szczerość aż sobie zrobiłem pritnt screnna na którym moderatorka sie do tego przyznaje  że sami nie dajecie rady ... Szkoda...

 

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@eightbitclone2 
chodzi o priorytetyzację najważniejszych problemów
Dzięki temu mamy realną szansę na to, aby coś w tych obszarach zmienić.

Tłumacząc na polski:
Celem Allegro nie jest usunięcie wszystkich znanych (zgłaszanych) problemów / błędów. 
Allegro nie chce (lub wie, że nie da rady) starać się robić wszystko dobrze.
Treść ankiety i wypowiedź Moderatorki zdaje się potwierdzać, że aktualne możliwości i kompetencje "odpowiednich zespołów" dają szansę na poprawę nie więcej niż 3 zidentyfikowanych obszarów które "leżą". 
Parafrazując wypowiedź eks-pertki z innego wątku (dotyczącego produktyzacji): wystarczy, że problemów będzie "jak najmniej" czyli mniej niż więcej (a nie po równo).
Akceptowalny poziom (do którego Allegro dąży - a więc można wnioskować, że nie został jeszcze osiągnięty) na zrobienie czegoś: źle albo dobrze - może być już: 49/51.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Niektórzy nie odnajdują się w życiu poza korpo. 

oznacz moderatorów