anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pocztex Kurier 48 - zwrot

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

Miałam to szczęście , że w lipcu wróciła do mnie tylko jedna przesyłka nieodebrana przez klienta . Dzisiaj otrzymałam za nią fakturę od Poczty opisaną jako Kurier 48, zwrot -standard gabaryt M na kwotę 15,74 zł. Jednym słowem nadaję przesyłki jako Allegro a zwroty liczą mi za standard.

Zżera mnie ciekawość czy zgodnie z załącznikiem 4 o dodatkowych opłatach Allegro skasuje mnie na kolejne 10,99 zł za powrót przesyłki z przedrostkiem Allegro ?

@mikeza  pochwałę przejrzystych zasad zwrotów Allegro Kurier 48 wypowiedziałeś chyba w złej godzinie 😄

_____________
Kama
oznacz moderatorów
23 ODPOWIEDZI 23

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@cloudcloud @_HolaOla_  Muszę zapytać bo nie zaznam spokoju 🙂 W załączniku nr 4 jako usługa dodatkowa dotycząca przesyłek Allegro Pocztex Kurier 48 i Allegro Punkty Poczta jest pozycja i to wymieniona aż dwukrotnie:

Zwrot przesyłki (wynikający z braku możliwości jej doręczenia)

PP_N5_ZWROT

10,99 zł*

Byłam przekonana po zapoznaniu się z załącznikiem, że tyle zapłacę za zwrot wyżej wymienionych przesyłek i że będzie to doliczone do rachunku Allegro. Okazuje się, że zwroty przychodzą na fakturze z PP i to liczone wg standardowych umów .

Po co jest ta pozycja PP_N5_ZWROT z załącznika i kiedy jest naliczana ? Czy może wcale, tylko tak sobie wisi w regulaminie ?

 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Kaliope_Brzeg Dowiem się i wrócę do Ciebie z informacją, ale niestety obie musimy poczekać do poniedziałku. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Dziękuję. Nie jest to sprawa pilna więc czekamy 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@_HolaOla_ podpinam się z pytaniem. Jak wygląda zwrot allegro poleconego (zwrot w przypadku braku doręczenia adresatowi) Według Waszego cennika to 6,49zł, według aneksu z poczty zwrot jest darmowy, a ja mam policzone 10,99zł ? O co w tym chodzi ?

Dostałem informację, że ponoć 10,99zł było wcześniej, potem 6,49zł. niestety support nie był w stanie podać mi podstawy prawnej takich naliczeń, ani żadnych bliższych informacji o rzekomej zmianie w cenniku takich zwrotów. Mało to profesjonalne, jesli allegro nie wie, kiedy wprowadziło u siebie zmiany regulaminowe i nie jest w stanie podać treści tych zmian.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów