anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Punkty Kolporter – darmowe przesyłki dla wszystkich do końca roku

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

W poniedziałek, 6 września 2021, uruchomimy promocję na przesyłki metodą Allegro Punkty Kolporter. Kupujący i sprzedający zyskają darmowe dostawy do końca roku.

Jeśli sprzedajesz

Udostępnij Allegro Punkty Kolporter w swoich ofertach, żeby:

  • od 6 września Twoi klienci mieli darmową dostawę do Saloników Kolportera;
  • jesienią tego roku klienci mogli zamówić przesyłki także do Zielonych Automatów Paczkowych
  • uniknąć wszelkich formalności związanych z rozliczeniami – od 6 września nie będziemy pobierać opłat za przesyłki tą metodą dostawy (wyjątek to opłaty za usługi dodatkowe, które nie są objęte promocją).

6 września w Twoich ofertach automatycznie zmienimy cenę dostawy do Saloników Kolporter na 0,00 złotych. W cennikach utworzonych i edytowanych przed 6 września będziesz nadal widzieć ustawioną wcześniej cenę – ale kupujący zobaczą 0,00 zł. Jeśli edytujesz taki cennik, zapiszesz go tylko, gdy ustawisz cenę 0,00 zł.

Jeśli kupujesz

Od 6 września przesyłki metodą Allegro Punkty Kolporter będą dla Ciebie darmowe, nawet jeśli nie masz aktywnej usługi Allegro Smart!

Czas trwania promocji

Z tych atrakcyjnych warunków będziecie mogli korzystać do 31 grudnia 2021 r. Tutaj znajdziecie regulamin.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
59 ODPOWIEDZI 59

accadia
#12 Orędownik#

Ciekawe skad takie rozbieznosci w informacjach.
Napisalem dzisiaj na maila dedykowanego to zawarcia umowy z UPSem z pytaniem, czy po podpisaniu umowy na stale zlecenie odbioru przesylek ponosi sie jakies koszty, jesli jest ich mniej niz 4. Odpowiedz: jedyna sankcja to mozliwosci rozwiazania umowy o podjazd. 

oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Czy i gdzie jest jakaś mapka, na której można znaleźć punkty, w których mogę nadać paczkę? Strona kolportera wygląda jakby stworzył ją uczeń pierwszej klasy licealnej na zajęciach z informatyki

 

Mapka saloników wydaje się być nieaktualna 😕

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL gdy wybierasz [dostarczę przesyłkę do punktu] powinna pojawić się mapa, na której możesz wybrać punkt nadania. A tutaj znajdziesz listę wszystkich punktów epaka i saloników Kolporter. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Dziękuję, wolałbym jednak poznać możliwe punkty nadania (prawdziwe) zanim jeszcze włączę taką opcję na koncie, a nie dopiero gdy spłyną pierwsze zamówienia z daną formą wysyłki:)

Plik PDF przeglądałem, stąd moje pytanie... gdyż lista wydaje się być nieaktualna.

W moim mieście, Wejherowo, jest co najmniej 1 punkt Epaka, a na liście go nie ma:)

Epaka Pomorska 3A, 84-200 Wejherowo

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@DrapexPL czy nadawałeś przesyłki z punku, o którym napisałeś? Pytam, ponieważ otrzymałam odpowiedź z konsultacji, że obsługujemy tylko i wyłącznie te punkty, które są na liście. Oczywiście będziemy ją stopniowo aktualizować.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

anitaw40
#10 Popularyzator#

Lista saloników Kolporter  - lista ze strony Allegro

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Zamówią do kolportera a poźniej nadać nie ma gdzie trzeba latać 2 dni a statystyki lecą, tak samo jak do żabki u mnie w okolicy i na orlena. Sąsiadka 30 minut w żabce czekała na odbiór paczki i wzrokiem chcieli zabić. Ja dziękuję, jednak allegro paczkomaty inpost najlepsze.

oznacz moderatorów

wierietiew
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, wczoraj próbowałem nadać pierwszą przesyłkę w tym formacie w wybranym punkcie kolportera - "nie wiem, mnie to nie wchodzi Pan sobie pójdzie na pocztę". Ok może jakaś awaria - dziś już poszedłem z dwiema przesyłkami - ta sama śpiewka - nie wchodzi nie działa. Poszedłem do innego salonu kolportera - sprzedawczyni już przejawiała jakiś oznaki inteligencji i chęci pomocy, ale jej też kod nie wszedł. Już tę wspaniałą usługę usunąłem z cenników dostawy - ale pytanie: co z tymi dwiema przesyłkami?

oznacz moderatorów

anitaw40
#10 Popularyzator#

Idź do punku UPS Access Point jeśli jest w twojej miejscowości jakiś punkt i po porostu nadaj.

 

Lisa znajduję się tu Znajdź punkt UPS Access Point w swoim sąsiedztwie 

oznacz moderatorów

wierietiew
#8 Zapaleniec#

No jest, tylko do kolportera mam 2 minuty a do pointu przez pół miasta. Jak coś wyjaśnię to dam znać, może innym też się przyda.

oznacz moderatorów

wierietiew
#8 Zapaleniec#

W Access Poincie przyjęli bez problemów - czyli znowu allegro swoje, życie swoje. 

oznacz moderatorów

anitaw40
#10 Popularyzator#

@wierietiew tak jak pisałam, w takim punkcie nikt nie robi problemów i nie ma wymówki że coś nie działa, nie znam się, zarobieni jesteśmy, itd. a najlepiej to myślą idź Pani/Pan stąd 🤣.

@la_nika widać że jednak można nadawać w UPS Access Point.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wierietiew  cieszę się, że udało się nadać przesyłkę!
@anitaw40 przekazałam, że w niektórych punktach UPS można nadawać przesyłki zespołowi, który zajmuje się tym sposobem nadawania paczek. Jednak nie jest to reguła. Oficjalnie przesyłki można nadawać w salonikach Kolportera i punktach Epaka. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

DrapexPL
#12 Orędownik#

Kontaktowałem się bezpośrednio z moim punktem Epaka (nie ma go na Waszej rozpisce). Faktycznie, nie można u nich wysyłać (oficjalnie) paczek Allegro Kolporter Epaka. Z "przyczyn różnych" nie podpisali z Wami (Allegro) umowy na świadczenie tych usług. Zapewne chodzi o $$$ 😉

Pozostaje kwestia nadawania na dziko takich paczek za pomocą UPS, który to już obsługują ale sobie daruję... Trudno.

oznacz moderatorów

_pankowalski_
#7 Wielbiciel#

Czy istnieje możliwość odblokowania przeterminowanej paczki i wygenerowania nowego kodu odbioru (paczka "przeterminowana, ale nadal znajduje się w punkcie)?

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@_pankowalski_ Skonsultuję tę kwestię i wrócę do CIebie z odpowiedzią, gdy tylko uzyskam  informacje na ten temat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

wierietiew
#8 Zapaleniec#

Kolejny kwiatek - klient wybrał przesyłkę i podał dane punktu odbioru (zakup już opłacony). Wchodzę w wysyłam z allegro - a tam punktu nie ma, pole na czerwono.

oznacz moderatorów

VintagePearl
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry,

chcę kupić książkę u Sprzedawcy, który przy ofercie na tę konkretną książkę ma opcję Allegro One Punkt, Kolporter i Allegro One Punkt, epaka za 0zł. Natomiast po dodaniu produktu do koszyka i przejściu do wyboru płatności i wysyłki dostępne są wszystkie rodzaje wysyłki poza tymi dwoma. O co chodzi? Numer oferty: 11451151858

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@VintagePearl Do jakiej miejscowości chcesz zamówić tę przesyłkę? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

VintagePearl
#8 Zapaleniec#

Do Warszawy

oznacz moderatorów