anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro rozłącza mi produkty z katalogiem

--Semiramida--
#1 Nowicjusz#

Witam, mam problem który doprowadza do szału. Wprowadzam nowe produkty do sklepu. Wyszukuję i znajduję je w katalogu Allegro, sprawdzam, wszystko wydaje się ok i kategoria i wszystkie dane i kody kreskowe. Dodaję produkty - kilkanaście/kilkadziesiąt aukcji. Na drugi dzień Allegro rozłącza mi produkty z katalogiem. Jak klikam połącz ponownie to dostaję taką informację "Oferta xxxxxxx - Produkt w Katalogu Allegro (EAN-GTIN: 5902846832881) jest zbliżony parametrami do Twojej oferty, ale ma przypisaną inną kategorię: Allegro - Dom i Ogród - Wyposażenie - Woski, olejki i akcesoria - Dyfuzory zapachowe - Dyfuzory z patyczkami (kuleczkami)." I nie łaczy mi z katalogiem (mimo że to ten sam produkt z którym łączyłem oryginalnie). Nie mogę edytować aukcji, nie mogę powiązać z katalogiem i co mam zrobić? Jak robię nową, powiązuję z tym istniejącym w katalogu produktem to znowu rozłącza. Przecież tak nie da się pracować.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Methrylis
#13 Ambasador#

Możesz ewentualnie znaleźć ten produkt w katalogu i tam zgłosić zmianę kategorii na tę, którą ty wybrałeś u siebie. Nie ma gwarancji, że bocik to przepuści, ale można spróbować

oznacz moderatorów

--Semiramida--
#1 Nowicjusz#

Ja nic nie zmieniałem w stosunku do katalogu produktu. Zostało tak przypisane jak Allegro ma w katalogu (i było to logiczne przypisanie). Ja bardzo chętnie zmienię tą kategorię na taką jaką sobie wymyśliło Allegro (jeśli w ogóle jest inna), bo mi to obojętne jest, ale nie jestem w stanie tego zrobić. Jak jednego produktu nie było w katalogu wcale i musiałem od zera zrobić i przypisałem do tej magicznej jedynej kategorii to i tak mi rozłączyło. Kategoria tych produktów przypisana przez katalog Allegro to Allegro - Dom i Ogród - Wyposażenie - Woski, olejki i akcesoria - Dyfuzory zapachowe

oznacz moderatorów