anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro samo reklamuje konkurencję

WojciechB
#11 Animator#

Zaglądam na swoje zakładki w Allegro, a tam:

Sprawdź 1 ofertę, dla której warto oferować konkurencyjną cenę.
Dzięki obniżce możesz oferować jedne z najbardziej konkurencyjnych cen w internecie.

PRZEJDŹ DO PRZEGLĄDU CEN

 

Więc pytanie, co mnie obchodzi cena na **piiip**.pl?

 

Edit: a tu jak widać już nie reklamuje :D. Pipi to nie aktorka z serialu, a pewna rzeka w Ameryce Południowej, bez ka. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WojciechB  chcemy dostarczyć sprzedającym takich informacji, aby zwiększyć ich świadomość na temat poziomu cen na rynku. Dążymy do tego, aby ceny na Allegro były zawsze atrakcyjne dla kupujących, dlatego dzielimy się informacjami na temat cen konkurencji z naszymi partnerami - sprzedającymi. Monitorujemy to dla Ciebie.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WojciechB
#11 Animator#

@la_nika Ja natomiast monitoruję działania konkurencji tu na Allegro i widzę, że np. korzystając z mojego produktu, podpina się pod niego, obniża cenę o 1-5gr, dzięki czemu on zyskuje znaczek "Super cena" i to jest naprawdę super!!! Kiedy zwiększycie liczbę w warunku "produkt jest dostępny w ofertach od co najmniej 2 różnych sprzedających" do minimum 4-5 sprzedających, żeby takim patusom było trudniej?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WojciechB nie wiem czy mamy takie plany, ale dziękuję za Twoją sugestię. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@la_nika Tu się nie da zrobić lepszych cen od konkurencji jak sprzedawcy będą zmuszani do płacenia tak wysokich prowizji a dodatkowo dopłacali jeszcze do wysyłek.

oznacz moderatorów