anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro usunelo nr telefonu z zakladki O SPRZEDAJACYM czy mi sie wydaje?

wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

to teraz kupujacy najpierw klik,a pozniej telefon ze to odcien bialego czy jednak jakis inny kolor.....aaa zielony,a wyglada jak bialy,to ja rezygnuje.......i zarobi oczywiscie allegro bo bedzie problem zeby wyprosic od kupujacego odstapienie od zakupu

oznacz moderatorów
52 ODPOWIEDZI 52

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@wrumwrum80 A jakbyś tak jasno napisał o co Ci chodzi?  Coś tu jest z logiką na bakier. Telefonu Allegro nie usunęło.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1  był w zakładce o sprzedającym mail i pod nim telefon, teraz został mail 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 Jest i mail i telefon. Widocznie jak sprzedający nie wpisał, to nie ma.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 sprawdzałem u siebie w aukcjach i też znikł 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@kostas11 To jakim cudem u mnie jest? Aż wystawiłam aukcję, żeby sprawdzić.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@WREDZIA-W1, jak ktoś bzdury gada przez telefon, to pewnie mu usunęli, a tym grzecznym zostawili😁

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może Allegro już ma za dużo kasy i wycofuje się z rynku! Możliwe także że kupujący dzwoniąc do sprzedającego jest poza "obserwacją" Allegro .PEGASUS

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Najwyraźniej 🙂 To by się zgadzało 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Jesli chodzi o konto z ktorego piszesz to bez problemu znalazlem nr 792022*** wiec wg mnie wszystko jest OK

Fajnie by bylo jakbys uzupełnił zakładki np zwroty

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:80340374 chyba nie tu gdzie trzeba się podpiąłeś, znalazłeś telefon bo jest w opisie a te dodawane z automatu są usunięte 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@kostas11 ja widzę ten telefon, który dodawany jest z automatu. Chyba, że może o jeszcze jakiś inny chodzi 😄

P.S. czemu zmienili ten edytor tekstu... nie można wkleić zdjęcia ze schowka, tylko trzeba się bawić w jakieś wczytywanie z dysku... masakra. Poprawcie to w końcu 😞 😞 😞 no i te emotki jeszcze...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@DarkStoorM tak dokładnie ten ja nie widzę u siebie

tel.jpg

😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Kontakt

  • 792****** ()

Informacje o sprzedającym

WRUMWRUM80  Firma Handlowo Uslugowa bip bip...........  792022***

oznacz moderatorów

wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

Bo dodalem przed chwila

 

oznacz moderatorów

wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

z moja logika wszystko ok

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@wrumwrum80 ale cwaniaki faktycznie wywalili telefony, ciekawe co będzie kolejne do ukrycia 🙂

@msniezek @cloudcloud @_HolaOla_ @nat_not drogie allegro jak to się ma do przepisów ustawy o prawach konsumenta ????

Obowiązki przedsiębiorcy w umowach, innych niż umowy zawierane poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość

Art. 8. Najpóźniej w chwili wyrażenia przez konsumenta woli związania się umową przedsiębiorca ma obowiązek poinformować konsumenta, o ile informacje te nie wynikają już z okoliczności, w sposób jasny i zrozumiały o:

1) głównych cechach świadczenia, z uwzględnieniem przedmiotu świadczenia oraz sposobu porozumiewania się z konsumentem;

2) swoich danych identyfikujących, w szczególności o firmie, organie, który zarejestrował działalność gospodarczą, i numerze, pod którym został zarejestrowany, adresie, pod którym prowadzi przedsiębiorstwo, i numerze telefonu przedsiębiorstwa;

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Rad-Stol
#12 Orędownik#

ojjjj coś widzę że allegro tu coraz bardziej szaleje, chyba czas na kontrolę UOPK i prokuratury jak ostatnio w biedronce @kostas11 @wrumwrum80 @Client:80340374 @WREDZIA-W1

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

No, coś tu brzydko pachnie.

Pewnie ktoś wpadł na pomysł, żeby wywalić telefon aby zminimalizować szanse na zakup poza allegro, bo centrum wiadomości wyłapuje takie rzeczy (pomijając mail bezpośredni).

Szczerze, to już wolę kontakt telefoniczny z pytaniami, bo nie tracę punktów w statystykach, jak nie odbiorę telefonu 🤣

oznacz moderatorów

wrumwrum80
#9 Pomysłodawca#

Sprzedaz poza lichwa allegro to nie jakis straszny problem,moim zdaniem problemem jest to iz gosc kupi,po czym bedzie myslal ze dany przedmiot jest w jego mniemaniu gotowy do zalozenia bez ingerencji lakiernika, bo nie doczyta....i pozniej sie zaczna przepychanki ze zwrot,odsylanie , prowizja..oczywiscie allegro stanie po stronie kupujacego...oni na prowizji zarobia,a ty sie denerwuj........

oznacz moderatorów