anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO USUWA oferty za zły opis?

MAMY ROZWIĄZANIE!
katna38
#9 Pomysłodawca#

ALLEGRO USUWA AUKCJE ZA ZŁY OPIS JAK ZYC CAŁY CZAS POD GÓRKE

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
mikeza
#20 Guru#

@katna38  coś musi być nie tak, może podajesz dane kontaktowe w opisie aukcji, albo zdjęcia są niewłaściwe. Jest wiele elementów w opisie, które mogą naruszać regulamin. Nie napisali co im przeszkadza ?

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

 nigdy nie piszą dlaczego- trzeba się pytać All o co biega.

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@pulkownik66  jak miałem dane kontaktowe w treści aukcji i uwalali mi je całymi grupami, to miałem informację z jakiego powodu z powołaniem się na konkretny punkt regulaminu, który łamałem, więc czasami piszą o co chodzi.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

bardzo sporadycznie i może dla tego że dużo aukcji-przy pojedynczych nie bardzo.Robiłem foto na macie do cięcia i przypadkiem wkleiłem fotkę z treścią na macie.dokładnie chodziło o końcówkę/ pl /musiałem to zamazać,ale za jasnego bym nie wiedział czemu zdjęli ogłoszenie-tak ci historyja.

oznacz moderatorów
katna38
#9 Pomysłodawca#

ZAZWYCZAJ POSIADAM STARE OGŁOSZENIA JAK PISAŁEM NUMER TELEFONU JAK WIELU SPRZEDAJĄCYCH

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

mógł ktoś coś zauważyć i honorowo to zgłosił

oznacz moderatorów
ELMIX-SHOP
#12 Orędownik#

Fakt - tylko zgłoszenie konkurencji.

Zbyt małe rachunki płacisz i za mało masz wystawionych aukcji.

Jak wystawisz ponad 300 tys. ofert to jesteś nieruszalny. Zgłoś jakąś aukcję takiego sprzedawcy - zawierającą manipulację słowami kluczowymi, niezgodność opisu z regulaminem Allegro - takie zgłoszenia to czysta fikcja, nikt jej nie usunie - sprawdź np. po tygodniu taką aukcję. Wiem to z własnego doświadczenia. Po prostu duży może więcej. Jak będziesz bardzo naciskać, to może mu po pewnym czasie, po kilku zgłoszeniach uwalą jedną aukcję. A Tobie "odupią" 500 z 600 wystawionych aukcjii na podstawie 1 zgłoszenia. Zauważ, że sprzedawca wystawiający ponad 300 tys. aukcji z jednego konta (wiadomo, nikt nie ma tylu unikalnych produktów, więc aukcje dotyczą co najmniej kilkudziesięciu ofert jednego produktu, wystawionego pod innymi tytułami aukcji) znacznie zawyża statystyki Allegro, taki sprzedawca ma swojego indywidualnego opiekuna (posiada kilka kont sprzedażowych) i nabija statystyki dla Allegro. Sam mam taką konkurencję, ponad 300 000 aukcji (dobrze wpisałem zera) z jednego konta. Zgłoszenia - zaśmiecanie wyszukiwarki, utrudnianie wyników wyszukiwania (np  - 1 strona normalnie, potem kilka stron tego sprzedawcy i na końcu 1 strona innych sprzedających) z czym się wiąże utrudnianie w prezentacji swoich ofert przez innych sprzedawców, manipulacja słowami kluczowymi, zarówno w tytułach aukcji, jak i w opisach, stworzenie własnej marki (czyli pakowanie tego, co wszyscy sprzedają pod nazwą (zamiennik, polski czy zagraniczny producent) do opakowań z własnym logo.

Po prostu na All trzeba być dużym, żeby mieć fory. Zawsze tak było , jest i będzie. Im jesteś "większy", tym masz większe możliwości, tym więcej sprawom da się "łeb ukręcić",

Allegro-gadane - to taka namiastka forum Allegro. Dla przypomnienia - forum oficjalnie zostało zlikwidowane z powodu zbyt małego zainteresowania.

Więc pytanie - dlaczego powstało to allegro-gadane? Czyżby jednak istniała taka potrzeba? Starzy "wyjadacze" ze starego forum dokładnie wiedzą, dlaczego zostało ono zamknięte. Nie będę się tu rozpisywał, gdyż nadal chcę sprzedawać przez Allegro. Jednak życzę wszystkim sukcesów w rozwiązywaniu problemów, lepsze to niż nic.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@ELMIX-SHOP: Nie będę się tu rozpisywał, ...

a ja nie wiem, powiedz 🙂

oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

@konto zamknięte  kiedyś było takie cudo jak forum SS, pamiętam te czasy 🙂

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów