anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro w katalogu produktów zamieszcza tytuły aukcji, za które później samo UPOMINA !!!

_mike
#1 Nowicjusz#

Witam,
Ten post kieruję na forum do Allegro, bo się z roku na rok pogłębia w zagubieniu we własnych regulaminach.

Ostatnio przygotowałem aukcję i oparłem się na Katalogu Produktów. Z tego też katalogu wybrałem odpowiedni produkt wraz z tytułem, który brzmiał "PASEK do POLAR M400 M430 czarny + Wysyłka PL +". Dla jasności tytuł aukcji był przygotowany przez Allegro w katalogu. Po wystawieniu aukcji dostałem upomnienie do tego samego Allegro z lakonicznym wyjaśnieniem: "

"Tytuł Twojej oferty zawierał informacje, które nie dotyczą bezpośrednio oferowanego przedmiotu.

Przykłady niedozwolonych praktyk:

  • wielokrotne powtarzanie słów kluczowych,
  • słowa typu \"polecam\", \"zobacz koniecznie!\", \"nowość\", \"promocja\", \"hit\" itp.,
  • umieszczanie w tytule dodatkowych informacji, na przykład Twojego loginu, miasta, w którym możliwy jest odbiór osobisty, informacji o fakturze czy o szybkiej wysyłce,
  • umieszczanie w tytule numerów magazynowych lub Twoich oznaczeń wewnętrznych - są one nieczytelne dla kupujących,
  • umieszczanie w tytule znaków specjalnych (na przykład @, !, ) jako ozdobników - możesz ich użyć na przykład jeżeli nazwa marki zawiera dany znak lub gdy chcesz wskazać rozmiar ubrania: 38."

I teraz, skoro Allegro samo w Katalogu Produktów ustaliło tytuł oferty to dlaczego teraz mnie za ten tytuł upomina??? Allegro samo dokonało własnego upomnienia, tylko skierowało je do mnie. Czy nie zostałem wprowadzony w błąd i to z winy samego Allegro jego własny regulamin został złamany. To źle świadczy o tej firmie, bo nie panują nad swoimi produktami. Dlaczego też z maila z upomnieniem nie mogę w prosty sposób się odwołać od tego bzdurnego upomnienia. Niestety kontakt z portalem jest utrudniony, bo trzeba przedzierać się przez formularze.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

mwmonety
#21 Demiurg#

Jest takie powiedzenie które tu może trochę pasować - "Co wolno wojewodzie to nie tobie sm.....ie."

oznacz moderatorów