anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro wczoraj 12.01.2021 nie wznawiało niesprzedanych aukcji

Nash2006
#8 Zapaleniec#

Zauważyłem, że allegro nie wznawiało wczoraj niesprzedanych przedmiotów, chociaż była zaznaczona opcja automatycznego wznowienia w przypadku braku oferty kupna. Nagle mam około 50 aukcji mniej czy ktoś miał ten sam problem?

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

konrado74x
#7 Wielbiciel#

Czemu nie wystawiło mi połowy ofert.

oznacz moderatorów

bruniekbis
#9 Pomysłodawca#

U mnie, nie wznowiło ok. 250 aukcji.

oznacz moderatorów

Shoppingo
#8 Zapaleniec#

U nas to samo 11000 aukcji się nie wznowiło .

 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Nash2006 @Shoppingo @bruniekbis Sprawdźcie proszę czy w ofertach, które się nie wznowiły są uzupełnione wszystkie obowiązkowe parametry oraz czy spełniliście wymogi dotyczące powiązania ofert z produktami w kategoriach, w których tego wymagamy.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

bruniekbis
#9 Pomysłodawca#

Wystawiam na jeden dzień, co się nie sprzeda, wznawia się automatycznie. I nagle dzisiaj czegoś brakuje? Wczoraj ok. 22-giej, wystawiłem  ręcznie trzy aukcje po zwrocie, identyczne parametry i są. A wznawianie z automatu, nie działa. Cały czas ubywa aukcji.

oznacz moderatorów

Shoppingo
#8 Zapaleniec#

To nie to, wszystkie parametry obowiązkowe są uzupełnione.  Problem jest globalny złaszają się inni  sprzedający z tym samym problemem. 

Co dalej ?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Shoppingo Podaj przykład Twojej oferty, która się nie wznowiła.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

unilite
#7 Wielbiciel#

dzisiaj u mnie to samo , od wczoraj zauważyłem że jest okolo 130 aukcji i spada na coraz mniej , kiedyś już w tym roku był taki problem . Proszę mi powiedzieć czy mam samemu to zacząć wznawiać czy poczekać aż samo się wznowi o ile się wznowi ? akurat weekend więc sprzedaż by była większa a tak tylko problem

oznacz moderatorów

_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

zadza sie mi tez nie wznowilo od 21.45 1300 aukcji. Do teraz ich nie ma. Od 8 rano zanim zauwazylam poblem wznowilo sie 8 ofert z tych zatrzymanych. Problem nie jest w poszczegolnych osobach tylko w Allegro, poniewaz oferty sa stare i wznawiane automatycznie codziennie. Wiec nasze sprawdzenie poprawnosci nic nie da

oznacz moderatorów

konrado74x
#7 Wielbiciel#

Oferty sie nie wznawiają ,o co tu chodzi?

oznacz moderatorów

wikiwiki70
#7 Wielbiciel#

dla mnie zginęło ok.350 ofert

oznacz moderatorów

wikiwiki70
#7 Wielbiciel#

wszystko sprawdzone i nie ma

oznacz moderatorów

wikiwiki70
#7 Wielbiciel#

 

Podobnie już tak było kiedyś , musiałam wtedy od nowa dodawać oferty, masakra, robota na kilka tygodni.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zgadza się wczoraj ze wznawianiem był problem ale teraz widzę że już z automatu wracają.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@_fashiOn_lOve_ @Nash2006 @Shoppingo @bruniekbis @kolekcjoner608 

Przekazaliśmy zgłoszenia do działu technicznego. Trwają prace nad ustaleniem przyczyny zaistniałej sytuacji. Przepraszamy za nieprawidłowości.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

bruniekbis
#9 Pomysłodawca#

Zakończone ok. 22-giej, zaczynają się pokazywać. Może reszta też wróci.

oznacz moderatorów

Nash2006
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj przed 13 zaczęły pojawiać się oferty zakończone wczoraj około 22. Ostatnio też oferty np. z osiemnastej odnowiło mi na 2 w nocy (nie za wielka szansa, że ktoś później je o takiej porze zalicytuje). Jednym słowem bałagan. Ja ten problem zgłaszałem wczoraj około 21. Dostałem odpowiedź, że to problem poczty bo do mnie przychodzą wiadomości o odnawianiu oferty. Tylko dziwnym trafem było ich coraz mniej. Gdyby jeszcze się sprzedały to by było coś. A tak na poważnie konsultant powiedział, że mam wypisać mu wszystkie numery niewznowionych ofert (jak mam do tego dojść i ile czasu by mi to zajęło). Nieraz myślę, że allegro myśli że wystawienie kilkudziesięciu ofert zajmuje parę minut, to są setki godzi naszej ciężkiej pracy. Mam nadzieję, że skończą się te problemy bo prowizje to ciągle nam podwyższają, od sprzedaży, od wysyłki od smart-a, ale zadbać o ład i porządek, aby wszystko działało tak jak trzeba to już nie ma kto. Pozdrawiam wszystkich zdenerwowanych sprzedawców

oznacz moderatorów

the3shop
#7 Wielbiciel#

Ten sam problem u nas tylko do ofert z 15, 16 i z dzisiaj 1700 ofert nie zostało wznowionych

oznacz moderatorów

Shoppingo
#8 Zapaleniec#

Chyba problem dotyczy głównie obuwia. 

Tak jak pisałem wszystkie parametry obowiązkowe są wypełnione, wraz  z kodem producenta. 

oznacz moderatorów