anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro wysyla dane do skarbowki

Sevengames
#9 Pomysłodawca#

witam mam kontrole skarbowa w firmie , allegro przeslalo dane do urzedu , niezgodnosc z deklaracja jest przeogromna  siegajaca polowe przychodu rocznego a przeslane dane sa tylko za 9 miesiecy . to blad allegro  czy allegro liczy takze nie oplacone przedmioty lub jeszcze cos innego.... , choc nawet tych nieoplaconych na taka kwote nie bylo , spotkal sie ktos z taka sytuacja , ktos cos wie ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Powinni też przesyłać takie dane o szarakach, prowadzących ciągłą sprzedaż zorganizowaną z kont zwykłych, bez danych wymaganych ustawą.

oznacz moderatorów

begraben
#7 Wielbiciel#

Od ok. 2 lat osoby osiągające przychód z niezarej. działalności do 1400 zł/m-c nie są szarakami o ile rozliczą się po zakończeniu roku z US.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@begraben piszesz o nierejestrowanej działalności ? Allegro samo nie wysyła, prawdopodobnie US poprosił o Twoje zestawienie sprzedaży 😞 I kontrolują czy wszystko się zgadza 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

begraben
#7 Wielbiciel#

O moje dane poprosił ? Nie ma podstaw. Nic nie sprzedaję.

oznacz moderatorów

Sevengames
#9 Pomysłodawca#

to ja rozumiem , tylko nie rozumiem  rozbieznosci  .... w tym co podalo allegro , musialbym byc **piiip**a by  100 tys , ukryc  maja przelew  na konto firmowe

oznacz moderatorów

Sevengames
#9 Pomysłodawca#

dzialalnosc mam zarejestrowana , suma nie zgodnosci to prawie 100 tys , to nie jest 200 zl czy 1000 zl ktore mozna w skali roku przegapic , to ze kontroluja to ja rozumiem tylko ta suma rozbieznosci z czegos wynika ....

oznacz moderatorów

Sevengames
#9 Pomysłodawca#

prowadze dzialalnosc  i rozliczam wszystko ale suma nie zgodnosci jest wielka

oznacz moderatorów