Witam społeczność.
Chciałbym podzielić się z wami sytuacją jaka mnie dotknęła. Allegro zablokowało mi konto oraz możliwość promowania aukcji. Po 5 dniach konto zostało odblokowane ale blokada promowania została na 30dni.
Blokada została nałożona za sprzedaż produktu , który rzekomo naruszał regulamin. Nie jesteśmy producentem tego produktu i wystawiliśmy go zgodnie z informacjami jakie przekazał nam producent oraz na podstawie karty charakterystyki produktu. Aukcje zostały usunięte , a konto zablokowane. Nie dostaliśmy wcześniej żadnego ostrzeżenie lub informacji, że do produktu są jakieś zastrzeżenia i trzeba usunąć sprzedaż tego produktu z platformy. Na nic się zdały próby tłumaczenia i przesyłanie dokumentów do produktu.
Działania allegro są brutalne i doprowadziły do bardzo dużych strat w sprzedaży.