anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zablokowało moje konto, co zrobić?

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Witam.Poniewaz Allegro chce bym zalogowala się na NIESWOJE konto (Co jest niemożliwoscią i chyba przestępstwem?  ) w celu wyjaśnienia spraw tej osoby ALBO bym założyła Allegro sprawę sądową w celu odblokowania mojego konta...PYTANIE : czy ktoś już był tu w takiej sytuacji i czy założył ktoś sprawę w tym temacie Allegro w sądzie?? 

oznacz moderatorów
99 ODPOWIEDZI 99

konto zamknięte
Nie dotyczy

@terazauto, nie do administratora, a na policję, skoro ktoś się pod nią podszywa

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

tys prowda.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@konto zamknięte poczytaj proszę mój wątek o zablokowaniu mojego konta.Ja niczego nie nabroilam.poczytaj.bywalam tam i logowalam się. Poleciła matce obrotu produkty które sprzedawała w systemie MLM.zsproponowalsm żeby się wpisali do tej firmy i polecam i produkty.A oni zaczęli sprzedawać chyba też na Allegro. Do tego brat się chwalił że koleżanki na jego prowizję z obrotu robią...one ponoć też przy tym kompie siadamy i zakładały konta.A jeszcze przedtem uzyczylam bratu konta bankowego bo miał komornikow.Nie wiedziałam że może moją dobroć wykorzystać.Ja uciekam z tamtego domu gdy miałam 16 lat...po to BY MÓC SKONCZYC LICEUM...bo w domu nie było warunków.Zylam o chlebie z cebulą.A przykładowo patyczki kosmetyczne do uszu poznałam jak zaczęłam zarabiac sama na chleb...bo w tamtym domu była wata i zapalka Rozumiesz?Nawiązałam kontakt z rodziną gdy już miałam rodzinę i dom.swoja firmę.zaczelam ich odwiedzać.chcialsm pomoc.pokazac jak zarabiać.A oni zachowali się tak jak widać. Ona za nich teraz pokutuję .

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@konto zamknięte przeczytaj dobrze.Ja z ojcem kontakt mam. On mieszka cały czas w domu.To matka i brat wprowadzam i różne osoby do domu.Brat zmieniał dziewczyny jak rękawiczki.Matka miała dwóch i w końcu się wyniosła z domu.Nie pisałam o ojcu.Ojciec to ciepła Klucha i nigdy niczego złego nikomu nie zrobił.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@SklepikMarysi Lepiej nie opisuj tu swojej sytuacji rodzinnej, powiązań, nie wdawaj się w takie szczegóły, bo robi się z tego wątek plotkarski. To do  niczego nie doprowadzi.

Allegro nie chce odblokować Ci konta - są na to sposoby. Ktoś inny może założyć nowe konto i sprzedawać te same rzeczy. Pomyśl. Zasady powiązań kont już znasz.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, kto jak kto, ale jesteś ostatnią osobą na tym forum, po której spodziewałabym się namawiania do łamania regulaminu😳

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tu nie ma żadnego łamania regulaminu.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, no zdaje się, że zasady powiązań kont poznała dość dobrze, a ty jej proponujesz żeby zrobiła powtórkę🤣 Przecież wszystkie poprzednie konta powstały na tej zasadzie.

 

 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma żadnego łamania regulaminu. Ktoś inny może założyć nowe konto i sprzedawać takie same przedmioty. Niekoniecznie musi to być brat, matka, żona, kochanka, spod tego samego adresu zamieszkania, pracujące na tym samym komputerze. Złamaniem regulaminu byłoby założenie nowego konta przez autorkę wątku.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@xyz96  bardzo śmieszne...i taka obca osoba by się znalazła które sobie założy firmę.To jeszcze musiałabym jej sprzedawać towar a jak ona by swoją marżę dozyla to nie wiem po ile miałaby to sprzedawać.niczego by nie sprzedala

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 są firmy które przyjmują zlecenia sprzedaży na portalach?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, nie moja rzecz, ale tu jest potężna desperacja. Sam widzisz, ona myśli, że ty jej poradzisz jak oszukać Allegro i założyć konto na jej firmę. Powodzenia.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na jaką jej firmę? Nowe konto na nową firmę i sprzedaż idzie. Kto powiedział, że to ma być całkiem obca osoba? Nie ma tu złamania regulaminu.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, z jakiegoś powodu ona nie chce nowej firmy. Chce na swoją aktualną firmę i swoje stare konto na Allegro. Taki kaprys🙃 I chyba uznała, że ty możesz jej w tym pomóc.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na jej aktualną firmę Allegro jej nie pozwoli założyć nowego konta, bo wcześniej musiałaby nakłonić starych znajomych i rodzinę do spłacenia długów, więc nie ma co o tym nawet myśleć, a gdyby nawet nakłoniła, to nie musiałaby zakładać nowego konta, stare zostałoby odblokowane. Są inne sposoby na wznowienie sprzedaży, zgodne z regulaminem, zapewniam 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, ja to wszystko wiem, ale ona z twojego wpisu wywnioskowała, że ty pomożesz jej to ominąć. Nawet maila ci podała. 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte

Tak, wiem, ale ja już nie za bardzo chcę nawiązywać prywatne kontakty z kobietami z forum. Mam niezbyt ciekawe, aczkolwiek początkowo bardzo miłe doświadczenia z dawnego Cafe Pomoc 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@xyz96, niczego ci nie ujmując, jej raczej nie chodzi o kontakty towarzyskie, a o rozwiązanie jej problemu, bo biznes się nie klei😃

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@xyz96 jak to zrobić I czym piszesz wyzej?odezwij się do mnie na :  m (kulka ) Pawlicka  ( ta z ogonkiem) o p ( kulka) pl

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@konto zamknięte z jakiegoś powodu?...Dlaczego miałabym handlować na słupa?żeby mi wszystko zgarnął.Ja kupuje co jakiś czas nieruchomości,ziemię.mam tu interes do zrobienia.potrzebuje obrotów.mam 2ha ziemi pod agroturystyka i chce wziąć eko-domki W leasing.

oznacz moderatorów