anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zablokowało moje konto, co zrobić?

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Witam.Poniewaz Allegro chce bym zalogowala się na NIESWOJE konto (Co jest niemożliwoscią i chyba przestępstwem?  ) w celu wyjaśnienia spraw tej osoby ALBO bym założyła Allegro sprawę sądową w celu odblokowania mojego konta...PYTANIE : czy ktoś już był tu w takiej sytuacji i czy założył ktoś sprawę w tym temacie Allegro w sądzie?? 

oznacz moderatorów
99 ODPOWIEDZI 99

kostas11
#21 Demiurg#

@konto zamknięte nie wszystkie odzyskasz za adwokata, nie wyższe niż stawki opłat określone w odrębnych przepisach 😞  

http://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20150001804/O/D20151804.pdf

Płacisz za adwokata 2500 zł a dostajesz 720 zł ja wygrasz 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Czy Ty aby na pewno wiesz co wkleiłeś? Bo to ewidentnie zaprzecza temu, co np. tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/kto%C5%9B-zalicytowa%C5%82-m%C... napisał niejaki @konto zamknięte

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@SklepikMarysi Łap http://prawo.vagla.pl/node/6213 poczytaj sobie o niejakim CezCez-ie😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Dlaczego usunęliście moją sugestię ?

@SklepikMarysi Znajdź dobrego psychiatrę/psychologa.

Tym co tu się dzieje nie warto się przejmować.

 

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@Mac20ek00 uważasz że psychiatra/psycholog pomoże mi odblokować konto?Prowadzę działalność i niczego złego nie zrobiłam.mam konto zawieszone już kilka lat.potrzebuje go do prowadzenia działalności.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SklepikMarysi, ty naprawdę myślisz, że Allegro przejmuje się tym, że potrzebujesz tego konta? Narobiłaś sobie smrodu kilka lat temu i myślałaś, że już zostało zapomniane i wybaczone, Allegro nie zapomina. Nie wiem czy twoje problemy wynikają z naiwności.  czy cwaniactwa, ale pisaniem na forum nic nie ugrasz, nikt ci też nie pomoże tutaj odblokować konta. Strata czasu. Jeżeli uważasz, że zablokowano cię niesłusznie to podaj Allegro do sądu. Możesz liczyć tylko na prawnika, ale nie miałabym na twoim miejscu wielkich nadziei.

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@Mac20ek00 - a co ciekawe, raz pisze w swoim imieniu, raz w czyimś, raz jako facet, a czasem jako kobieta. To jest jakaś grubsza sprawa 🙂 Ale ogólnie trzymam kciuka żeby się wszystko skończyło happy-endem. Cokolwiek to jest za problem 🙂

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@Mac20ek00  nie pisze jako facet ani jako w czyims imieniu.Poprostu pisze z komórki i mi słownik przemienia literki.co ja poradzę 

oznacz moderatorów

terazauto
#13 Ambasador#

@Mac20ek00 - najlepsze jest to, że dałem Ci lajka, i też zniknął 🙂

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SklepikMarysi otrzymałaś od nas wiadomość:

"Zapoznałam się z Pani sytuacją, powodem zablokowania konta i prowadzoną wcześniej korespondencją. Niestety, jestem zmuszona podtrzymać decyzję podjętą przez administratora Allegro. Na Pani konto nałożyliśmy blokadę na podstawie art. 8.7 Regulaminu Allegro:

"Użytkownik, którego Konto zostało zawieszone lub na które zostały nałożone ograniczenia funkcjonalności, o których mowa w art. 2.13 i 8.4, nie może zarówno zarejestrować nowego, jak i korzystać z innego Konta bez uprzedniej zgody Grupy Allegro".

Pani konto jest jednoznacznie powiązane z innymi kontami zablokowanymi w Allegro. m.in. kontem [edit]. Proszę zacząć od wyjaśnienia blokady z poziomu konta [edit]. Bez tego, odwieszenie Pani konta nie będzie możliwe."

Sprawidziłam to i widzę, że na wspomnianym zablokowanym koncie (oraz na tym, z którego piszesz) są dokładnie takie same dane. Dodatkowo jest na nim również saldo, które należy uregulować. Nasza decyzja jest wiążąca.

Proszę o uregulowanie należności.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SklepikMarysi  No i rozwiązanie jest  proste.  Chyba najtaniej  i najszybciej  będzie  zapłacić zadłużenie brata, a nie  wydawać tysiące  na pomoc prawną  i  czekać latami na  wyrok.

 A może  wolisz poczekać, może kiedyś  Allegro  sprzeda długi  windykatorom?  Będzie  ciekawie...

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@br. Uważasz że to jest rozwiązanie?Zapłacić nie swój dług a potem allegro i tak nie odblokuj mojego konta bo stwierdzi że jakieś inne ich paragrafy na tamtym koncie były łamane?Ja tego kompletnie nie rozumiem. Właśnie ktoś z dzialu bezpieczeństwa żąda ode mnie dowodu osobistego(zdjec) mailem..pisząc że może mi.pomoc dostać się do tego niby zasłużonego konta.A ja się pytam...dlaczego .skoro oni twierdzą że to konto jest moje, że są tam dokładnie takie same dane jak na moim koncie,to DLACZEGO ja mam udowadniać teraz że to jest moje konto.Przeciez ja pisze.ze to nie jest moje konto.a oni chcą dowód osobisty.Dlaczego w takim razie mi screena tych danych nie przęsła skoro uważają że to sa moje dane.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SklepikMarysi  Nie tak,  oni  nie  chcą żebyś  udowodniła im że  to konto jest  Twoje  czy nie Twoje. Oni chcą  wiedzieć  konkretnie z kim rozmawiają,  czy  Ty  to na pewno Ty,  a nie  ktoś inny.  Innej metody sprawdzenia  tak na odległość nie ma więc  wołają  o foto z dowodem.

A jeśli chodzi o zapłacenie nieswojego  długu,  cóż  jeśli zapłacisz dług brata  to może kiedyś ten dług od brata odzyskasz, a poza  tym  to rodzina.  Mimo to na pewno lepiej  z uporem dogadywać się  z  administracją Allegro niż procesować, bo może naprawdę Ci pomogą  i  wyprostują  sprawę.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@br. Z skąd oni wezmą porównanie mojego zdjęcia?skoro nie widzieli mnie na żywo.ja im napisałam że jeśli mi potwierdza wszystkie kolejne spolgloski z imienia nazwiska i miejscowości to przyjadę z dokumentem osobiście do nich bo daleko nie mam.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SklepikMarysi  Tego ja nie wiem,  jak oni sie upewnią  skoro Cię nie widzieli, ja u nich nie pracuję. Ale  słyszę  że  tą  metodę  powszechnie teraz  stosują.

Nie pamiętam, ja  zakładałem konto bardzo dawno,  może mają  zdjęcia z  weryfikacji?  Na przykład banki mają  skany dowodu osobistego, może  Allegro też  ma?

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@br. Allegro podobno usuwa przesłane fotki/skany dowodów osobistych tuż po weryfikacji, więc nie mają.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Knowhere   I powiedzmy że  to oficjalna wersja.  A dział bezpieczeństwa?

Zostawmy te dywagacje sealed

Dobranoc

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Knowhere skany i zdjęcia są usuwane zaraz po weryfikacji.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@cloudcloud Co mnie to interesuje że są usuwane PO WERYFIKACJI??przecież taki może sobie fotkę pstryknac.Nie znasz pracownika.papiezem nie jest.poza tym ja nie mam narzędzia by bezpiecznie przesyłać zdjęcia dokumentów.takie rzeczy powinny być szyfrowane.Widze że rola i cel tu się odwraca.Pierw wy mi próbuje Cię udowodnić że to konto Mila_Bee jest moje(A wiem że nie jest)...gdzie nie chcecie Dax dowodów.a teraz chcecie bym ja udowadniał że to konto jest moje i żądanie zdjęć dowodu...Coś tu nie Halo...Ja zostałam wykorzystana za plecami.osxukana z dowodu też kiedyś byłem i splacalam 2 pożyczki nie wzięte przeze mnie.wiec NIE BEDE PRZESYLAC ZDJEC DOKUMENTIW..zresztą to nielegalne dolać coś takiego.Zanim zdjęcie dotrze to też może być przechwycony plik.skopiowany na pewno będzie gdzieś na serwerach po drodze.Nie dam się w takie coś zrobić.Prosze ..podajcie mi tak jak prosiłam. Wszystkie spolgloski kolejne imienia nazwiska i miejscowości.Bo coś tu nie gra.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@cloudcloud  "udowadniała"  bo się zaraz ktoś przyczepy że raz jestem kobietą raz facetem.. Literki mi słownik przestawia lub zjada

oznacz moderatorów