anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zablokowało moje konto, co zrobić?

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Witam.Poniewaz Allegro chce bym zalogowala się na NIESWOJE konto (Co jest niemożliwoscią i chyba przestępstwem?  ) w celu wyjaśnienia spraw tej osoby ALBO bym założyła Allegro sprawę sądową w celu odblokowania mojego konta...PYTANIE : czy ktoś już był tu w takiej sytuacji i czy założył ktoś sprawę w tym temacie Allegro w sądzie?? 

oznacz moderatorów
99 ODPOWIEDZI 99

terazauto
#13 Ambasador#

a weryfikacja polega na porównaniu zdjęcia z dowodu ze zdjęciem z przesłanego zdjęcia na którym jest Użytkownik trzymający Dowód ze zdjęciem w ręku ? co to jest, XIX wiek ? 🙂 Dlaczego nie wystarcza oświadczenie jakieś ? Przecież to jest niedorzeczne i tylko się z takiego sposobu śmiać 🙂 Kto to wymyślił ? ŚP Bareja, czy chłopaki od Monty Pythona ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SklepikMarysi, zasadniczo to twój wizerunek najmniej ich interesuje. Jeżeli twój brat założył konto na twoje dane, to po prostu chcą sprawdzić czy posługiwał się twoim dowodem. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@konto zamknięte   No nie byłbym taki pewien,  może  właśnie o wizerunek chodzi,  przecież  tam chyba też  faceci pracują wink

 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@br., no tak, ale wtedy chcieliby fotkę nie koniecznie z dowodu😛

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Piszesz tak, jakbyś już miała jakieś doświadczenia w tej materii😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, może chcieliby fotkę samochodu albo wiertarki.🙄

Lepiej mi powiedz, dlaczego tutaj po północy nie da się ostatnio nic opublikować. Jakiś mam z tym problem.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Pisałem już o tym kilka dni temu, że od tej pamiętnej "aktualizacji" 2 tygodnie temu, między 0:00 a 2:00 albo coś grzebią przy forum (w co wątpię), albo robi się jakaś kopia zapasowa bazy danych (bardziej prawdopodobne, choć moim zdaniem stanowczo zbyt długo trwające) i przez to działa tylko rozpoczynanie nowych tematów, ale odpowiadanie w nich już nie.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@konto zamknięte brat nie mógł się posługiwać moim dowodem bo nigdy nie miał go w rękach.

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SklepikMarysi, jak sama widzisz, Allegro weryfikuje dane. Potrzebuje nie tylko dowodu. Np. twój brat musiał zrobić przelew weryfikacyjny z twojego konta bankowego, jeżeli konto Allegro było na ciebie, to nie ma siły, żeby Allegro przelało pieniądze na konto twojego brata albo czyjekolwiek inne. Odpuść sobie.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@konto zamknięte  Ale ja kiedyś..dawno ..uzyczylam bratu konto bankowe.bo miał komornika na swoim.tylko on go używał.zamknelam je po ok 2,5 roku bo nie było dłuższy czas uzywane i narosło oplat.To mógł z niego założyć konto allegro na moje dane?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@SklepikMarysi, no widzisz jak pamięć wraca. Zaraz sobie przypomnisz, że dowodu też mu użyczyłaś. Czy ty sobie zdajesz sprawę, że wszystko co tu piszesz świadczy przeciwko tobie.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Skąd miałam wiedzieć że po pozyczeniu bratu konta w banku na jakiś czas będę miała potem problemy na allegro.Nie zrobiłam niczego złego na allegro.dowodu mu do rak  nigdy nie dałam.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@br. Ja się zastanawiam.jak to możliwe.ze jeśli na tym koncie które ich zdaniem jest moje bo są dane identyczne z moimi.jest jakiś dlug(nie wiem jaki), dlaczego nie przyszło żadne wezwanie do zapłaty ani nakaz sądowy zapłaty ani w efekcie komornik?,skoro tam są ponoć moje dane...Coś mi tu śmierdzi.Ja uważam że tamto konto nie jest moje że tam są dane albo mojej matki albo brata albo kogoś z ich znajomych.tylko chcą mnie zabić na to konto ...nie wiem..zmusić do pod?kłania za nich tego dłużnika albo zapłacenia za niego.Tylko że to niemożliwe.bo ja nie wiem gdzie te osoby mieszkają.A nawet gdybym chciała dla świętego spokoju zapłacić jeśli to brat zadłużył lub matka i jeśliby to poskutkowało odblokowaniem mojego firmowego konta.tk ja i tak nie mogę się na tym koncie zalogować bo nie znam hasła

oznacz moderatorów

ACCURON
#13 Ambasador#

nie truj

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@SklepikMarysi  Chyba napiszę to samo co  mój poprzednik:  Nie truj

My nie jesteśmy stroną, nie znamy okoliczności, nie mamy szans Ci pomóc. Pogadać owszem można  ale  to  do niczego nie prowadzi.  Wątpliwości powinnaś  wyjasnić przede wszystkim z rodziną.

Życzę  dobrego zakończenia smile

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

Ta część rodziny poszła w świat o nie mamy z nimi kontaktu.Wiec z rodzinznicnie wyjaśnię.Na czacie allegro zapytałam ile mam kont na allegro.i wyszło że tylko to moje jedno   którego pisze.a konto które mi przypisują że niby jest moje i że dane na nim są identyczne z moimi to bzdura.Bo dowiedziałam się na czacie że dane na tym koncie są ZUPELNIE INNE.nie zgadza się imię nazwisko ani adres.I co mam myśleć?Skoro allegro chce bym się na to konto zalogowana.wyjasnila i zaplacila dług na tym koncie.To nie jest moje konto.i teraz też wiem ze brat nie założył konta allegro na moje dane z mojego konta bankowego.to to nie moje dane.Nie wiem czyje to konto i szła g mnie trafi zaraz.Bo allegro ewidentnie robi ze mnie kozła ofiarnego.i próbuje wyciągnąć chyba ode mnie pieniądze niby na spłatę tamtego dlugu(tej obcej osoby) jako chyba zapłatę za odblokowanie mojego konta.Nie wiem co o tym myśleć.nie wiem.glowa mi pęka.

oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@cloudcloud  To teraz mam pytanie.skoro nie ja założyłam konto o którym piszesz a są na nim moje dane identyczne z danymi mojego konta z którego tutaj pisze.To JAK MAM SIE NS NIM ZALOGOWAC skoro nie mam dostępu do maila i telefonu tego konta ani nie znam hasła?czy może jest tam mój tel zaczynający się od 882?Możesz mi przesłać screena tych danych na maila?? Bo jakoś nie mogę w to uwierzyć...jakie to jest zadłużenie?przecież gdyby tam były moje dane to bym dostała wezwanie do zapłaty.jesli to było tyle lat temu to pewnie dawno byłby u mnie komornik.to jak to możliwe???

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SklepikMarysi kontynuuj z nami tę sprawę przez maila i tam poproś o dodatkowe informacje. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

SklepikMarysi
#9 Pomysłodawca#

@cloudcloud  Jeśli chodzi o korespondencję mailową to na odpowiedź na odwołanie które przyszło napisałam i nie otrzymałam już odpowiedzi.wiec gdzie mam pisać?proszę o podpowiedź.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@SklepikMarysi Twoja wiadomość do nas dotarła, więc na pewno otrzymasz na nią odpowiedź, ale prosimy o cierpliwość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów