anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro zajęło pieniądze pomimo pozytywnej weryfikacji w PayU oraz Przelewy24

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

29 Sierpnia Allegro poprosiło o ponowną weryfikacje konta, przesłane zostały wymagane dokumenty i pomimo tego że PayU potwierdziło pozytywnie oraz Przelewy24 również jak mówi support tych serwisów błąd jest po stronie Allegro że nadal moje konto ma zablokowane wypłaty, mija 9 dzień, a firma jest bez środków na opłacenie nowego miesiąca.... czy wy tam coś palicie???

Na wiaodmości z prośbą o kontakt i wyjaśnienie od 4 dni NIKT nie odpisuje, a dziś chcąc rozpocząć kontakt telefoniczny za każdym razem był 1 sygnał i Allegro się rozłączało, w sumie 6 prób kontaktu telefonicznego i za każdym razem Allegro się rozłącza... 

Czy wy jesteście normalni ?

oznacz moderatorów
20 ODPOWIEDZI 20

serwis-texas
#19 Nestor#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dziewczynki, pomóżcie 🙂

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WeebAll_pl przykro mi z powodu Twoich problemów z wypłatami widzę, że sprawa jest konsultowana z operatorem i otrzymasz odpowiedź w sprawie nr 26046724. W tej sytuacji pozostaje mi poprosić Cię o cierpliwość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

@la_nika Jak możecie prosić o cierpliwość jak paraliżujecie firmę ?! Jest początek miesiąca trzeba opłaty zapłacić, a wy sobie przetrzymujecie i blokujecie środki... Czy ktoś końcu coś zrobi ???

oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Mija 10 dzień ! Żadna forma kontaktu nie przynosi jakiegokolwiek rezultatu... Allegro zajęło bezprawnie pieniądze i nic sobie z tego nie robi, kolejny raz zadzwoniłem do PayU u nich wszystko ok, Przelewy24 również potwierdzają że u nich jest ok. "Doradcy" Allegro nic innego nie robią jak wysyłają zgłoszenia które nic nie wnoszą....

oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Czy ktoś końcu pomoże sensownie ?!?!?!

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Kiedy Allegro zamierza odpowiedzieć na zgłoszenia:

26109316
26095102
26046724
26039482
26037094
26025885
25988421
25984197
25953032

problem jest już od 10 dni gdzie Allegro totalnie olewa problem...

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WeebAll_pl poprosiłam o odpowiedź dla Ciebie, sprawa ma już najwyższy priorytet, ale czekamy na odpowiedź od operatora. Nie dubluj proszę zgłoszeń, ponieważ to jedynie wydłuży proces. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Jak mam nie dublować skoro PayU oraz Przelewy24 potwierdziły telefonicznie że jestem pozytywnie zweryfikowany, mamy nowy miesiąc trzeba opłacić ZUS, księgową, FV za Allegro, a wy trzymacie od 10 Dni pieniądze !!!! Skoro ta sprawa ma najwyższy piorytet to niech ktoś decyzyjny do mnie zadzwoni i powie jaki jest powód że ktokolwiek trzyma moje pieniądze bezpodstawnie ! 

oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Ludzie ! ile można trzymać i blokować firmę finansowo i to dodatkowo bez prawnie bo Operatorzy już 8 dni temu pozytywnie zweryfikowani firmę !!

Na stronie informacja o: CleanShot 2022-09-12 at 17.10.23.png

A pięniędzy nie widać !!!

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  czy wy chcecie [edycja] firmę ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@WeebAll_pl, przypomniałam się w Twojej sprawie. Muszę poprosić Cię jeszcze o cierpliwość.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

Od 29 Sierpnia przetrzymujecie pieniądze !!!! mamy aktualnie 13 wrzesień jest to 15 dzień gdzie lecicie w kulki.... za 2 dni przypada płatność ZUS, za co kur... mam go zapłacić ? Czy was poje.... ?

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

oznacz moderatorów

Mage_Master
#7 Wielbiciel#

Czas naliczać karne odsetki 🙂 

oznacz moderatorów

WeebAll_pl
#10 Popularyzator#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  Jutro przypada termin opłacenia ZUS a wy nadal przetrzymujecie pieniądze.... Doradcy już jawnie informują że błąd jest po waszej stronie więc nie kłamcie że to coś z operatorem ! Żądam swoich pieniędzy dziś !

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

to jest jakieś totalne kuriozum

moje wpisy na tym forum o tym samym są usuwane

Ja także od 8 dni mam zablokowane konto do wypłat,

dokładna sytuacja jak u  @WeebAll_pl 

i co najlepsze allegro stwierdziło , że ich formularze nie działają więc mam im ręcznie/mailowo przesyłać dokumenty

oczywiście drugi raz te same bo rok temu przesłaliśmy identyczny zestaw dokumentów i nic się u nas w firmie nie zmieniło

odpowiedzi allegro na zgłoszenia jak u @WeebAll_pl czyli totalne dno

jest to jakaś masowa akcja allegro bo podobną sytuację mają też inni allegrowicze

najpierw kłamliwa prośba o weryfikację bo konto będzie zablokowane za 1.5 miesiąca a następnie natychmiastowa blokada po rozpoczęciu weryfikacji

@mr_oma @la_nika działajcie i interweniujcie zamiast poddawać się przykrościom

ja się wstrzymałem z publicznym informowaniem o działaniach allegro

ale @WeebAll_pl już działa

https://www.wykop.pl/artykul/6817279/jak-allegro-moze-zajac-pieniadze-firmy-i-nic-sobie-z-tego-nie-r...

 

oznacz moderatorów

kapi123_2008
#2 Obserwator#

Witam, w tamtym roku miałem podobny problem, akurat miałem wolna gotówkę na koncie na opłaty i aż tak się nie przejmowałem bo nie miałem dużych kwot do wypłaty z payu. Widzę że w Polsce dalej jak w lesie w niektórych dziedzinach, przykre bo opłatami nas masakrują coraz to większymi ale żeby nam ułatwiać to już nie chętnie.

oznacz moderatorów

kapi123_2008
#2 Obserwator#

Kto handlował na Allegro ten się w cyrku nie śmieje, przykre ale prawdziwe.

oznacz moderatorów

Mac20ek00
#13 Ambasador#

Może zapytajcie o hasło 😂

"  a.-Zna Pan hasło ?

b- A jakie to hasło ?

a- Żyrafy wchodzą do szafy.

b- No pewnie, że znam.

a- To musi je Pan powiedzieć.

b- Żyrafy wchodzą do szafy.

a- P roszę wejść." 😎

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@WeebAll_pl 

poza zainteresowaniem innych mediów

możesz złożyć skargę na działania allegro do UODO

https://uodo.gov.pl/pl/p/kontakt

 

tu masz opis dlaczego

https://uodo.gov.pl/pl/138/1182

 

 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@WeebAll_pl odblokowali Ci konto?

oznacz moderatorów