anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

ALLEGRO zawiesiło mi konto na podstawie powiązania innego konta

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

ALLEGRO zawiesiło mi konto na podstawie powiązania innego konta allegro.Firma w przeciągu jednej chwili została zatrzymana,po pisaniu maili oraz złożeniu reklamacji dostałem informację że sprawę muszę załatwić z poziomu powiązanego konta.Co robić?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

Vryko
#18 Luminarz#

To, co Ci napisali. To jedyne wyjście. Dodam, że ich nie obchodzi, jak. Nieważne, czy masz dostęp do tamtego konta ani czyje ono jest. Nic nie ugrasz, żadne pisanie niczego nie zmieni. 

 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

I to mnie właśnie martwi !!! Sprzedaż zatrzymana i nie wiem co dalej robić. Z osobą z tamtego powiązanego konta nie mam kontaktu.Masakra jakaś.Oświadczenie im złożyliśmy że nie mamy nic wspólnego ale to nic nie dało i naciskają na tamte konto.Czy jest sens z prawnikiem i sądem nie ukrywam że to są wysokie obroty na allegro.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@HURTDETALSLUBICE ale znasz tę osobę ? rozjaśnij o co chodzi czy ona kiedyś pracowała czy to znajomy który się logował na firmowym kompie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

znam,tylko nie mam nic z nim już wspólnego od września zeszłego roku,teraz mu konto zblokowali a ja mam problemy

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@HURTDETALSLUBICE ale musieliście mieć coś wspólnego dane adresowe, logowanie na tym samym koncie, dziwne że tak blokują konto za czyjeś przewinienie @msniezek jakie są powiązania bo nie wieże że za to że byli wspólnikami dwa lata temu obrywa niewinna osoba, aż strach pozwalać się komuś logować na kompie firmowym bo uwalicie wszystkie konta ;(

________
Κώστας
oznacz moderatorów

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

Oczywiście że mieliśmy ale dawno temu,ostatni raz wrzesień 2019

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W ten sposób można wszystkie konta zawiesić.

oznacz moderatorów

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

znam,tylko nie mam nic z nim już wspólnego od września zeszłego roku,teraz mu konto zblokowali a ja mam problemy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

Spełniłem,tylko oczekują chyba żebym czyjeś długi spłacił bo mają zawieszone konto

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@HURTDETALSLUBICE co Ci zarzucili ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

jakiś artykuł podali że powiązane konto ma zawieszone konta i mi się oberwało,chodzi o te że tamte konto ma najprawdopodobniej rachunki nie opłacone

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@HURTDETALSLUBICE Sprawa jest prosta, chodzi o pieniądze. Musisz zapłacić swoje zaległości lub musisz sprawić, aby spłaciło zaległości konto powiązane. Inaczej Ci nie odblokują.

oznacz moderatorów

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

No tak tylko nie jest tamto moje konto,tylko byłego wspólnika z którym się rozstaliśmy już ponad rok temu i nie ukrywam że nie mam z nim dobrych relacji i teraz mu zawiesili konto a mi się oberwało

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Niestety Allegro to wykorzystuje. Masz jakiekolwiek powiązania, zablokują Cię za czyjeś długi. Uważaj na to w przyszłości.

oznacz moderatorów

Notey66
#2 Obserwator#

Mam dokładnie to samo. Jakieś puste konto założone 2 lata temu. Zero sprzedaży i zero zakupów, żadnych opinii. Nazwa nic mi nie mówi, a Allegro mówi że są powiązane i zablokowali. Mam się zalogować z poziomu tamtego konta o którym mi nic nie wiadomo. No Kafka w pełnym rozkwicie.

Proszę o podanie jakie dane są powiązane. Nie mogą bo mają procedury. No i jestem w "czarnej d...". Bo Allegro nie chce zdjąć powiązania, a sklep zablokowany przed Świętami. Chyba się do nich przejadę i spróbuję coś załatwić na miejscu. Poniżej odpowiedź. Nic tylko się pochlastać.

"... Jeżeli nie kojarzy Pan tego loginu, sugeruję, by skonsultował Pan sprawę z rodziną i najbliższymi znajomymi, ponieważ w ten sposób najczęściej dochodzi do udostępnienia konta. Ze swojej strony, ze względu na obowiązujące mnie procedury, nie mogę napisać czyje dane widnieją w ustawieniach konta..."

oznacz moderatorów

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

Brak słów,będę zasięgał opini prawnika 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Notey66 ale Ty masz w ten sposób najczęściej dochodzi do udostępnienia konta więc inna sprawa nie znam przypadku z forum gdzie bezprawnie blokują konto zawsze jak wchodzi admin okazuje się że było inaczej, więc musiałeś komuś udostępnić konto i zrobił Ci problem 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

HURTDETALSLUBICE
#7 Wielbiciel#

Nikomu nie udostępniłem konta,to tak jak bym konto bankowe udostępnił,jedyna rzecz jaka mogła nastąpić to logowanie z innego konta po przez pracownika albo jakiegoś klienta,najgorsze jest że nie udostęnia allegro takich informacji

oznacz moderatorów