anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowany zakup za pobraniem

MAMY ROZWIĄZANIE!
LTR-car
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry

Miałem sytuację że kupujący wybrał sposób wysyłki za pobraniem, wszystko zapakowane, etykieta wydrukowana ale intuicja podpowiadałą że coś jest nie tak ze względu na dużą ilość zakupów jednej rzeczy i bez faktury więc dla bezpieczeństwa zadzwoniłem pod wskazany nr potwierdzić zakup i zapytać czy nie wystawic faktury..

Okazało się że pod wskazanym nr nie ma takiej osoby..

Zacząłem sprawdzać po danych i nic nie znalazłem, napisałem email proszę o kontakt ze względu na złe dane kontaktowe i wstrzymałem wysyłkę.

Wystąpiłem o zwrot prowizji, zakup anulowałem i czekałem po czym dostałem email że to pomyłka i żebym anulował zakup. Porażka 😞   że bym nie sprawdził paczka by została wysłana na dużą kwotę..

Pytanie czy można od tak na szybko założyć fałszywe konto na zakup ?  To że nie odbierze i towar wróci to stratą jest koszt przesyłki a komentarz negatywny można w taki sposób wystawić ?

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, można założyć konto na zakup. Niekoniecznie fałszywe. Tak, komentarz można wystawić w takim przypadku. Wystawienie oceny, zgodnie z regulaminem, nie jest warunkowane odebraniem towaru. Mogą być powody do tego, aby towaru nie odbierać i taką transakcję można skomentować.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@LTR-car Konto oczywiście można założyć, niektórzy mają wiele kont, niektórzy kupują tylko po żeby wystawić negatywa, możesz pisać o usunięcie takiego komentarza, jeżeli narusza regulamin.

oznacz moderatorów