anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aplikacja sprzedażowa Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
media-home1
#9 Pomysłodawca#

Aplikacja Allegro Sprzedaż zniknęła z AppStore oraz z Android Play

gdzie można pobrać aktualną wersję aplikacji mobilnej Allegro Sprzedaż dla sprzedających ?

oznacz moderatorów
208 ODPOWIEDZI 208
Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
media-home1
#9 Pomysłodawca#

To , że aplikacja nie jest rozwijana to nie znaczy, że nie może być dostepna do pobrania w ostatniej mozliwej wersji, poza tym jeśli allegro nie udostępnia nowej wersji aplikacji dla sprzedających aby móc cały czas kontrolować sprzedaż to jaki sens jest pozbawiac ponad 200 tys użytkowników jakiejkolwiek dostępnej aplikacji ?

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

@media-home1 Nic stąd nie działa? Bo u mnie przyszedł link na telefon. https://allegro.pl/kampania/aplikacja-mobilna?bi_s=MobileAppBannerTYPq0

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
media-home1
#9 Pomysłodawca#

to jest link do aplikacji dla kupujących a nie sprzedających, dwa różne światy !!!

oznacz moderatorów
Vryko
#18 Luminarz#

Fakt, sorry. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
media-home1
#9 Pomysłodawca#

jak chcesz zainstalować aplikację na iphone z obcego źródła ? niewykonalne bez roota

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@media-home1 A czy ja gdzieś zalinkowałem do innych źródeł apki na iOS-a?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:44175416
#7 Wielbiciel#

Hej. Dałby ktoś radę podesłać instalkę? Aplikacja zaktualizowała mi się wczoraj do allegro lokalnie...

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@media-home1 Wyłączyliśmy aplikację sprzedażową w sklepie Google Play i App Store, więc tak jak zauważyłeś, w tej chwili nie można jej ani wyszukać ani pobrać. O planach i następnych działaniach z nią związanych będziemy informować wkrótce. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
media-home1
#9 Pomysłodawca#

W czasie gdy przed świętami jest największa sprzedaż pozbawianie sprzedawców aplikacji do kontroli sprzedaży nie dając nic w zamian jest trochę nierozsądne, aplikacja kulała, czasami nie przychodziły powiadomienia ale bieżące zamówienia można było kontrolować i jakoś to działało, póki co na jednych urządzeniach, gdzie jeszcze mam zainstalowaną aplikację można ją użytkować, ale zmieniłem telefon i nawet nie mogę pobrać kulejącej aplikacji - to tak jakby pozbawić kierowcę przedniej szyby - WIATR W OCZY SPRZEDAWCOM NON STOP @!

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@media-home1  Aplikacja wciąż działa u tych osób, które mają już ją zainstalowaną. Wyszukiwanie i pobieranie nie jest dostępne dla nowych urządzeń. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
media-home1
#9 Pomysłodawca#

TAK, to własnie napisałem !

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_ przy okazji może byście pomyśleli, żeby do normalnej aplikacji dodać jednak zakładkę "sprzedaż"? Ja np. kompletnie nie korzystam z "lokalnie", ani jako kupujący ani jako sprzedający. Więc ona mi jest w apce kompletnie niepotrzebna. Powinna być możliwość konfiguracji pod siebie takich ustawień, ale zakładka "sprzedaż" powinna się tam znaleźć obowiązkowo. Nawet jakiejś okrojonej formie, ale chociaż właśnie takiej, aby było widać ilości zamówień.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Przeniosłam Twoją wypowiedź do tego wątku, bo tutaj właśnie informowałam o naszych planach związanych z aplikacją sprzedażową. Co do możliwości wyboru indywidualnych zakładek, to nie jestem projektantem aplikacji i specjalistą w tym zakresie, ale osobiście nie spotkałam się nigdy z aplikacją, w której użytkownik mógłby sam sobie wybierać, które moduły widzi, a które nie. Możesz po prostu nie korzystać z niektórych funkcji, więc wybór należy do Ciebie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@_HolaOla_ ok, mogę nie korzystać. Jednak ja (oraz pewnie praktycznie wszyscy sprzedawcy) wolelibyśmy mieć zakładkę "sprzedaż" niż "lokalnie". Więc albo dorzućcie dodatkowo sprzedaż albo dajcie ją kosztem lokalnie, z której korzysta marginalna część osób w stosunku do sprzedawców.

oznacz moderatorów
lukasz_0012
#8 Zapaleniec#

Ogólnie to chyba jakiś żarcik jest 😁

Najpierw druga aplikacja dla samej sprzedaży, następnie jej usunięcie. Co dostajemy w zamian ?

Nic.

Brawo Allegro.

Wchodząc dzisiaj do sklep google myslalem,że jest jakaś awaria, wchodząc na forum okazuje się że nie ogólnie to chyba jakiś żarcik jest 😁

Dziekuje za uwagę, udaje się w stronę innego portalu dla sprzedawców i kupujących na O.

 

 

oznacz moderatorów
AuX-Gold
#8 Zapaleniec#

A u nowego sprzedawcy który jej wcześniej nie miał?

Jakaś nowa akpa w planach czy już mam myśleć o ucieczce do konkurencji?

Nie dość że apka jest niedostępna to po wejściu na konto przez przeglądarkę w powiadomieniach nie pojawia się informacja o sprzedanym przedmiocie... Jeszcze bezczelnie dostałem info że moja ocena punktowa spadła bo przekroczyłem termin uzupełnienia danych o wysyłce do klienta... No pech chciał że nawet nie wiedziałem że mój towar się sprzedał tylko klient z ciekawości zadzwonił z pytaniem kiedy wyślę mu paczkę.

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@lukasz_0012 @pkul @AuX-Gold Intensywnie pracujemy nad nową odsłoną aplikacji sprzedażowej. Planujemy udostępnić ją w sklepie Google Play i App Store już niebawem. Prace są na ostatniej prostej, więc obserwujcie nas uważnie. 

Aktualizacja: pod koniec lutego 2021 udostępnimy aplikację Allegro w nowej odsłonie. Tutaj znajdziecie więcej informacji.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów