anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aukcje niezgodne z regulaminem - Break reakcji

fragtour
#10 Popularyzator#

Dzień dobry, Allegro wprowadziło jakiś nowy regulamin? aukcje które były usunięte zostały wznowione bez poprawy mimo zgłoszenia mijają 2 tygodnie i dalej, teks który uniemożliwia zakup wszystkim widnieje w opisie aukcji a mianowicie chodzi o zapis 

:biały_gruby_symbol_zaznaczenia:Twoja postać musi być starsza niż 30 dni, dzięki temu Twoje konto będzie bezpieczne.

Taki zapis w aukcji sugeruje że nie każdy może ją kupić, co jest niezgodne z regulaminem gdyż aukcje powinna kupić osoba mająca jaki i 1 Dniową postać jak i 20 czy 25 dniową, a nie wg "widzi mi się" Sprzedającego, i co to 

Zgłaszam aukcje tutaj bo przez formularz kompletnie nie ma sensu... chyba że zmienił się regulamin i można segregować kupujących to proszę o informację

Zgłaszane aukcje

10939602724
10939833740

10939834216

11063684134

11063899705

11061167909

11060822020

11063907838

10939849669

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Żadna nowość, liczy się kasa.😋

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

To wiem doskonale, normlane że Allegro to biznes, jednak nie można segregować klientów, i po to jest regulamin żeby się do niego dostosować, ostatnio straszna słaba praktyka supportu allegro jest stosowana, mianowicie całkowite olewanie zgłoszeń nawet tych "krytycznych" reagują po 2-3 tygodniach od zgłoszenia przez formularz, obecnie jedyna skuteczna metoda to opisywania problemu tutaj na forum.... chyba coś nie tak 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fragtour, poprosiłam o weryfikację tych ofert. W naszej ocenie nie łamią one naszego regulaminu.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Jak w Pani ocenie nie łamią regulaminu ?, Sprzedający stawia WYMÓG co do Kupującego, jasno napisane jest "Musisz Mieć 30 Dniową Postać" to jak nie mam 30 dniowej a 1 dniową to rozumiem że nie mogę kupić aukcji? i to że ja nie mogę kupić aukcji jest zgodne z regulaminem serwisu? 

Chcę kupić tą aukcje ale nie mogę bo gram dopiero w tą grę Tydzień, i postać ma 7 dni, jeśli nie mogę kupić aukcji  łamie ona regulamin, bo wszystkie aukcje allegro muszą być dostępne dla wszystkich, czy jednak nie? mogę stawiać warunki kto może kupować a kto nie?

oznacz moderatorów

fragtour
#10 Popularyzator#

Odpowie Pani ? czy to Nowy Ład na Allegro? ignorowanie zgłoszeń oraz unikanie odpowiedzi na forum..

oznacz moderatorów