anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Awaria Inpost? ktoś coś?

mrapol
#9 Pomysłodawca#
Nie można wygenerować nic przez inpost, ktoś ma podobny problem?
oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

McZilan
#2 Obserwator#

I co z tą awarią. Nie moge drukowac etykiet

oznacz moderatorów

MARMEXsklep
#9 Pomysłodawca#

Doładowania już działają lecz pieniądze z poprzedniego doładowania nie wpłynęły na konto. Zgłosiłem sprawę do inpostu.

oznacz moderatorów

thechicpet_pl
#1 Nowicjusz#

Aktualizacja: Płatność przeszła. Wczorajszych doładowań brak.

 

Na stronie downdetector Jest taka wiadomość

"dodzwonilem sie na infolinie
Bo zaplacilem za dwie paczki wczoraj po 15 a etykiet nie widac
Pani powiedziala ze zwroca srodki w ciagu kilku dni
I zeby wstrzymac sie z ponowna proba wyslania paczki do wieczora..."

Zaraz spróbuje doładować konto a jak nie zatrybi to pisze wiadomości do klientów że ich paczki wyjdą jutro...

 

 

oznacz moderatorów

InPost
Ekspert InPost

@MARMEXsklep  @belhom @thechicpet_pl @konto zamknięte @electroworld41 @DywanyRzeszow @Postmannn @ziba_2006 @egsport @eightbitclone2 @Kaz-Auto @kupteraz365 @AlePiesio @McZilan @mkforte @mrapol 

serdecznie przepraszamy za powstałe utrudnienia. 

Informujemy, że pracujemy nad przywróceniem poprawnego funkcjonowania usługi. Aktualnie trwa weryfikacja transakcji z dnia wczorajszego.

Jednocześnie informujemy, że wszystkie transakcję z dnia dzisiejszego są poprawnie realizowane i tutaj nie powinny występować żadne utrudnienia. 

W przypadku dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym BOK:

1) czat/messenger

2) formularz kontaktowy https://inpost.pl/kontakt

3) infolinia: 722 444 000 / 746 600 000

 

oznacz moderatorów

egsport
#9 Pomysłodawca#

Awaria występuje po stronie inpost ,mało tego  wystąpiła w niedziele .Mamy poniedziałek prawie 11 godzinę i nic się nie zmieniło pieniądze wpłacone  a na inpost ich nie ma .Infolina to jakaś kpina bo szkoda do nich dzwonić bo u nich zawsze wszystko jest ok oni nie widza problemu .Teraz jakiś wacek pisze zawinił inpost a ja mam sie kontaktować w sprawie waszego błędu i pytać o swoje pieniądze.Czy w tym inpost ktos widzi co wy za brednie piszecie cz jak infolinia wasza piszecie na odwal sie pan masz pan problem to kombinuj bo ja tak to odbieram 

oznacz moderatorów

egsport
#9 Pomysłodawca#

Aktualizacja zjedli śniadanie w inpos  godz 10;42

 

Działa kasa na manager jest z niedzieli

oznacz moderatorów