anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd w nazwie produktu

hardybejs
#12 Orędownik#

Przegadane godziny poprzez kontakt allegro,bo to najłatwiej przekazać im nasze problemy telefonicznie dobrym Hobbitom z pomocy-a poprzez zgłoś błąd w produkcie  trafiamy na niezliczone hordy Orków:)którzy strzegą i  stoja na strazy OKA Wielkiego Alegrona')czytaj Katalog pruduktów i nie znaja języka ludzi prawdopodobnie bo żadne argumenty do nich nie trafiają aby poprawić (produkt-ma być błednie wyświetlany  i tyle nawet jak ty jestes producentem jesli chcesz to zmienić gadają coś że możemy to zrobić za nich wysyłajac im dowody kody kreskowe , zdjecia z linijką-Smiech, exele ze zmianami itd-ma sie wyswietlać zle i koniec-wklejam prntscrn -że ma być zle i koniec ,ma widniec bzdura chyba że nam wyslesz dowód że np.że napewno ten produkt nie tnoga a noga-proszę was elfice @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pogoncie tych okolarników do roboty albo niech zrobia sobie w weekend reset      pod  rozbrykanym kucykiem Na SOHO bo coś z nimi nie tak:

hardybejs_0-1653424620843.png

 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

To ty takie rzeczy sprzedajesz?🤣

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

sam kiedyś tak opisałem tą ofertę a oko Alrgrona nie zauwazyło i dodało to do katalogu ,to była oferta   wystawiona na szybkensa z bykami , teraz Alegron twierdzi że to nie możliwe i taki porodukt istnieje jak: tNoga sołu 😉 i za cholere nie chcą  zrezygnować z tego hitu jakim  jest ten produkt.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Dobrze że nie jest to stół z powyłamywanymi nogami, albo jakoś tak.🤣

oznacz moderatorów

hardybejs
#12 Orędownik#

ale brakło mi tnog myślę jak je wykonać aby sprostać produktowi

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@hardybejs, poprawiliśmy literówkę. 🙂 Widzę, że przekazałeś nam sugestię dotyczącą zmiany w parametrze "Kod producenta". Nigdzie natomiast nie zauważyłam odrzuconej zmiany dotyczącej  literówki. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

  @ko_alka @mr_oma jak powinno i nie zmyla kupującego-wielkie brawo dla ciebie)rozmawiałem telefonicznie o tym ze spoko konsultantem Jarkiem F., pomagał mi ale jego wysiłk,i ida na marne-i raczej z błednie wyswietlajacych sie przedmiotówraczej nikt nie zmien z allegro nic z tego nie będzie aby wyeliminować bezsensowne kody które kiedyś wymysliłem - nie jesteście wstanie nic zrobić na obecną chwilę więc te ofert zostana martwe zaczynam je pomału wyżucać i dublować nowe produkty z nowymi kodami producenta jak i ean dlatego że dostałem kilkanascie razy odmowe nawet usuniecie hurtowo tęż sie nie godzicie------ zastrzegam ze wszystkie moje produkty sa moje inikt sie pod nie nie podpina tylko ja - jestem ich autorem jak i producentem, ale niestety allegro nie pozwal;a na zmiane durnych kodów które kiedyś wymysliłem- sprónuje jeszcze z kilkoma co podaje ten głupi kod producenta jesli to udało by sie usunąc w wielu ofertach przez Orków z Allego - było by super jeszcze raz - zmotywowałas mnie że sie da - bo teraz to dobrze wygląda mimo że jest ten głupi kod---Elfice to Elfice mają w orężu czary-Dziekuje przykład poniżej twoje pomocy:

Hardylegs_0-1653491019426.png

 

oznacz moderatorów