anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędny numer telefonu, a odbiór w Punkcie.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:91979282
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Kupujący wybrał dostawę "Punkty Poczta" i podał nieprawidłowy numer telefonu, niby domowy ale nawet dodzwonić się nie da. W danych ma tylko taki numer.
Próbowaliśmy kontaktować się z nim mailowo, ale nie odpisuje. Nie możemy przez to nadać paczki.
Jak sobie radzicie w takiej sytuacji ? 

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ To jest najlepsze rozwiązanie zdaniem moderacji tym razem. W innych przypadkach najlepszym, też zdaniem moderacji jest to, które autor wątku wskazał nawet wtedy, gdy zaznaczył własne rozwiązanie. Zależy kto moderuje. Tutaj nie był potrzebny żaden kontakt z Allegro, wystarczył kontakt z kupującym sprzed kilku dni, na który klient zareagował. Autor wątku sam rozwiązał swój problem. Poza tym w zaznaczonym rozwiązaniu wskazany sprzedawca nazywa kupującego pacjentem, poprzez wykropkowanie części znaków p......t. Za to otrzymywał już wcześniej upomnienia na AG.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

Ja wykropkowane czytałem jako petent, przecież @mdrogeria  nie miał nic innego na myśli. 

Oj niektórzy mają skojarzenia🤣

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Nie bądź za cwany. Petenta nie musiałby kropkować. Wszyscy wiedzą, jak @mdrogeria nazywa kupujących, którzy stwarzają pewien problem, często z powodu własnej niewiedzy. Był już za to upominany, dlatego teraz kropkuje.

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96  nie bądź taką xyzwicą. Może akurat tak się @mdrogeria uwidziało i nikt nie będzie mu mówił jak i co ma pisać. To jest forum dla wszystkich😂😂😂

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Skończ beczeć o rozwiązanie, a co ważniejsze o kropkowanie - mam przypominać jak to rzucałaś na forum wykropkowanymi wulgaryzmami, za które nie poniosłaś żadnej kary?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 @Knowhere @pulkownik66 Uprzejmie i grzecznie proszę Panów o spokój. Z uwagi na to, że wszystko zostało już powiedziane, zamykam wątek. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów