anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędy Allegro Gadane

Vryko
#18 Luminarz#

I jak sama nazwa wskazuje, wrzucamy w tym wątku wszelkie zaobserwowane bugi i niedoróbki. Powtarzam - błędy. Nie żalimy się tu, jakie to Allegro jest be, podajemy prostą i jasną informację, co nie bangla. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
336 ODPOWIEDZI 336

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@xyz96 @pinsplash Mamy dzisiaj problemy techniczne, za które bardzo Was przepraszam. Pracujemy już nad ich rozwiązaniem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@xyz96 Parafrazując pewne powiedzenie o backupach: "ludzie dzielą się na dwa typy - tych, którzy kopiują treść posta przed opublikowaniem i tych, którzy dopiero będą to robili"😛

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ja znam genezę obrazka poniżej 🙂 . 1. odpowiedziałem komuś w wątku. 2 ktoś mi odpowiedział - pojawił się numerek przy dzwonku. 3. Ta część wątku ze względu na treść została usunięta. 4. Jak klikam na wątek przy dzwonku aby sprawdzić co było w usuniętej części - to mam takie cuś :

photo.jpg

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Dzięki bardzo @pinsplash, w takim razie to nie błąd, wszystko jest w porządku. Z uwagi na treści, które były zawarte w tej wypowiedzi, nie ma już do niej dostępu, stąd ten komunikat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Od kliku dni nie ma wszystkich powiadomień o nowych postach w wątkach, w których brało się udział.  Dzwonek dzwoni tylko w niektórych przypadkach. Pisanie postów jest utrudnione, po kliknięciu "odpowiedz" nie pojawia się kursor i trzeba kliknąć w pole odpowiedzi, aby można było napisać post, wcześniej kursor pojawiał się automatycznie. Przy adresowaniu postu do konkretnego użytkownika nie za każdym razem się to udaje, wcześniej udawało się za każdym. Po co psuć to, co działało w miarę dobrze?

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@xyz96 również zauważyliśmy kilka nieprawidłowości po ostatnich wdrożeniach. Są już zgłoszone i mam nadzieję, że niebawem uda nam się je pozytywnie rozwiązać. 

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@cloudcloud To po co było wdrażać wadliwe aktualizacje? Nie można po prostu cofnąć tych poniedziałkowych, nie do końca przemyślanych "usprawnień"? Bo zaczynam odnosić wrażenie, że te aktualizacje forum robi ktoś, kto dopiero uczy się (metodą prób i błędów) konfigurować tego całego Khorosa, dzielnie walcząc z problemami, które sam stworzył.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Coś dzisiaj posty nie chcą przechodzić, dwa razy pisałem jeden post, strona się odświeżyła, ale post się nie pojawił, żadnych komunikatów. W innym temacie również post się nie pojawił, to już mi się nawet nie chciało pisać wszystkiego na nowo i nie skopiowałem sobie treści przed wysłaniem 😞

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Mam to samo. Poza tym ŻADEN z błędów, które zgłaszałem tydzień temu, nie został do tej pory ogarnięty.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, to do mnie napewno czy do @DarkStoorM? 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Fakt, nie do Ciebie, tylko do @DarkStoorM
Tak czy owak @msniezek mógłby w końcu tu się pojawić, bo jak sama nazwa wskazuje, "menedżer społeczności" powinien przebywać w tejże społeczności😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere To my nie wystarczamy? cry

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Hairemu @Knowhere'owi to wiadomo że tylko ty wystarczysz do szczęścia, Hermelegildo HolmiOlo Gandziel! 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Wystarczacie wystarczacie, ale @msniezek podobno grzebie się w tym od strony technicznej.

Swoją drogą, to mogłabyś mi odpowiedzieć w temacie dot. powiadomień mejlowych (które ostatnio mają jakieś problemy z dochodzeniem)😛 Nie wiem, może serwer mejlowy trzeba przytulić i pogłaskać, bo zrobiło mu się smutno😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Ależ ja Ci już odpowiedziałam w tym wątku, więc jeśli masz jeszcze jakieś problemy, pisz śmiało, będziemy je sprawdzać. Natomiast w kwestii zgłaszanych przez Ciebie błędów dotyczących Allegro Gadane, to wszystkie są już przekazane do właściwych osób, nie do Maćka. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Owszem, odpowiedziałaś. Ja Tobie też odpowiedziałem zgłaszając kolejny problem z mejlami wytłuszczoną czcionką😛 Przeoczyłaś?🤔

Problemy z AG przekazane, ale od ponad tygodnia nie widać żadnych rozwiązań tychże problemów.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere, trzeba trzeba, pomachaj ruszczkom to się naprawi szybciej i przytulać nie bendzie czeba 😛 do tej pory twoja HolmiOla Gandziel będzie przytulać server 😄 a ta urocza lubi bawić się ruszczkom, nie tylko sfojom 😄 nie do wiary! take tszary! 😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Dobra, starczy Ci już tej mineralnej na dziś, za dużo bąbelków szkodzi jak widać😂

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Nadal żaden z błędów, które zostały wprowadzone (celowo bądź nie) 2 tygodnie temu, nie został naprawiony.
Nie dość że forum jest (tak na oko) 4 razy mniej responsywne, to jego ogarnięcie zajmuje (tak na oko) 4 razy więcej czasu, bo albo trzeba posta wyedytować (jeśli chce się użyć normalnej emotki), albo wrzucać go drugi raz (bo za pierwszym nie wszedł na forum).

Ogarnie ktoś w końcu ten bajzel?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

PS Albo nick nie zaskoczył i trzeba edytować. Przed chwilą miałem kombo - najpierw post nie wskoczył do wątku, więc musiałem pisać go drugi raz, a chwilę później edycja, bo nick się nie podświetlił. Zamiast poświęcić 15-20 sekund na wrzucenie posta, zmarnowałem dobrą minutę (bo teraz jeszcze dochodzi obowiązkowe Ctrl+A/Ctrl+C przed kliknięciem w "publikuj").

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów