anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd allegro - nie wyświetlają się promowane oferty

mojosoft
#11 Animator#

W dniu dzisiejszym na listingach oferty promowane są widoczne jako zwykłe oferty , allegro pobiera opłaty za wyróżnienie, a oferty są wyświetlane jako oferty zwykłe.

Proszę innych użytkowników o sprawdzenie np w dziale oprogramowanie czy są na listingach oferty promowane

https://allegro.pl/kategoria/oprogramowanie-antywirusy-i-bezpieczenstwo-258224?producent=G%20Data

 

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Teraz już się wyświetlają, ale coś jest na rzeczy. Jesteś kolejną osobą w ciągu kilku dni, która o tym wspomina.

oznacz moderatorów

mojosoft
#11 Animator#

Jak możesz podeślij zrzut ekranu z listingu

https://allegro.pl/kategoria/oprogramowanie-antywirusy-i-bezpieczenstwo-258224?producent=G%20Data

 

U mnie nadal wszystkie oferty na listingach są tylko zwykłe nawet te promowane wymieszane są ze zwykłymi

 

photo.jpg

oznacz moderatorów

mojosoft
#11 Animator#

Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej przeglądarki, oferty na listingach wyświetlają się prawidłowo, to oznacza że allegro może generować różne listingi dla różnych osób

 

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@mojosoft pisałeś do nas zgłoszenie w tej sprawie?

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów

mojosoft
#11 Animator#

Tak, czekam na odpowiedź 

oznacz moderatorów

mojosoft
#11 Animator#

@cloudcloud Odpowiedz od allegro: 

"Potwierdzam, że test e testy był robiony na 5% ruchu i nie wpływa na wynik Pana sprzedaży. Kwestię rekompensaty skieruję natomiast do odpowiedniego działu. "

Więc jednak te 5 procent użytkowników nie widziało naszych promowanych ofert.

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

Problem jest w tym, że te 5% będzie mieć cały czas zmieniony wygląd bez ofert promowanych. Też to miałem, dopiero przed chwilą po przeczytaniu tego wątku wyczyściłem przeglądarkę i wszystko wróciło do normy.

oznacz moderatorów

mojosoft
#11 Animator#

już sama możliwość modyfikowania listingu pod konkretnego użytkownika budzi wątpliwość.  Wysłałem zgłoszenie reklamacyjne w celu obniżenia opłaty o te 5% za wyróżnione oferty, czekam na ich odpowiedź 😉

oznacz moderatorów