anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd allegro - znika zakładka Konto

Trops20
#8 Zapaleniec#

Od kilku dni znika zakładka Konto . Tam gdzie była ZAKUPY/SPRZEDAŻ/KONTO 

Wklejam zdjęcieblad allegro.png

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Trops20 Cześć. Czy taki widok pojawia się również w innej przeglądarce lub w karcie incognito? Sprawdź to proszę i wyczyść pliki cookies. Daj znać, czy karta "Konto" wróciła. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Trops20
#8 Zapaleniec#

Karta zwykła. Zakładka znika po zalogowaniu i pojawia się po odświeżeniu strony. (kliknięcie w ukraińskie barwy loga allegro).  Pliki cookies nie mają na to wpływu

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Trops20 Pliki cookies mogą mieć na to wpływ. Czy wyczyściłeś przeglądarkę i wciąż nie widzisz karty "Konto"? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Trops20
#8 Zapaleniec#

Po czyszczeniu cookies bez zmian. Raz jest zakładka , raz jej nie ma. Brak reguł . Loteria 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie dotyczy tylko jednego użytkownika ,u mnie też się tak pojawia ten problem.

oznacz moderatorów

GaleriaFlash
#10 Popularyzator#

@ko_alka u nas to samo. Nie mamy jak się wylogować i przelogować na inne konto. Swoją drogą opcja wyloguj powinna być widoczna na wierzchu bez konieczności klikania po zakładkach. Tak było kiedyś. Ta zmiana utrudnia nam życie. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zauważyłem takiej rzeczy, a na jakimś konkretnym sprzęcie albo konkretnej przeglądarce, ja stawiałbym na wyczyszczenie przeglądarki. 😁

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

(kliknięcie w ukraińskie barwy loga allegro)  Próbowałem przed chwilą z 10 razy i nie chciało zniknąć. Zrestartuj komputer.

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Też mi tak znika. 

I zaczyna nie doprowadzać do szału rada ; wyczyścić ciasteczka, zmienić przeglądarkę. Może jeszcze komputer i firmę?

Allegro produkuje buble, a sprzedawcy tracą tylko czas

 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@AGLOPRIMA2 Nie wiem dlaczego, ale ja loguję się kilka razy dziennie i nie mam problemów ze znikającymi przyciskami albo opcjami (szarych tez nie mam). Tylko, że przynajmniej raz w tygodniu robię czyszczenie komputera (nie z kurzu) Ciasteczka, zbędne pliki, rejestr itd. A jak ktoś używa 1/2 roku i nigdy nie przeprowadził konserwacji > to sa tego efekty. To tak jak jeździć samochodem bez kontroli oleju, płynu do spryskiwaczy i "żdziwko" > jak mogło zabraknąć ?

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

Tylko czemu kłopoty mam tylko z Allegro, a przy pracy na innych portalach wszystko jest ok?

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Ziolko39 Z czego ty Rejestr systemu czyścisz co tydzień? Nie mów, że jeszcze używasz śmieci pokroju CCleanera? To nie czasy Windows XP, system nie wymaga konserwacji co tydzień. On sobie dobrze radzi już na własną rękę. O ile usuwanie plików tymczasowych to normalna sprawa (żeby przywrócić miejsce na dysku), tak ruszanie rejestru to proszenie się o kłopoty. Zero pożytku (bo co, załaduje rejestr o 0,1ms szybciej? system uruchamia się kilka sekund), same ewentualne szkody jak śmieciowy program usunie rekord, którego nie powinien.

Ja miałem Windows 10 przez parę dobrych lat, podobnie wcześniej Windows 7. Teraz wystarczy użyć systemowego oczyszczania dysku po większej aktualizacji systemu. Jak jakiś portal regularnie wymaga oczyszczania ciastek, to mówi wiele o dziale tworzącym ten portal, skoro ciągle coś jest nie tak.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:94057046 Owszem używam CCleanera, a poza tym kilku innych płatnych narzędzi.

Przynajmniej nie  mam problemów, o których tutaj ciągle piszą użytkownicy. Omija mnie brak mozliwości zalogowania, nie mam znikających opcji, wyszarzonych przycisków i innych problemów z przeglądarką lub ze stroną Allegro. Uzywam Win7 (na PC) i Win10 (na laptopie), przeglądarka Comodo Dragon. W zapasie jest Opera i Firefox, a miałem też Chrome i Vivaldi. Tylko stwierdziłem, że to za duzo, ale tamte też działały bez kłopotów.

Jednak moje czyszczenie na coś sie przydaje. Nie muszę mieć "pretensji" do Allegro, że coś nie działa.

oznacz moderatorów

Trops20
#8 Zapaleniec#

Najłatwiej aby wywołać zniknięcie karty KONTO wejść w Mój Asortyment i kliknąć na chwilę (stary widok) i karta znika. Czyszczenie cookies nic nie pomaga tutaj niestety 

oznacz moderatorów

AGLOPRIMA2
#13 Ambasador#

A ja głupia zamiast czyścić cookies upieram się przy starym widoku listy ofert 🙄

oznacz moderatorów

mks39
#8 Zapaleniec#

Mam podobnie więc to chyba kolejny typowy błąd Allegro. Tak jest jak zmienia się wszystko co było dobre na "lepsze"  i nie słucha się użytkowników.

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@mks39 Przeczytaj mój wpis. 

oznacz moderatorów