anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd podczas edycji szczegółów wystawionego produktu

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Zgłaszam problem. Przekażcie tam gdzie trzeba, dzięki z góry.

Edytowałem sobie produkt. Po kliknięciu na "zapisz" wyskoczyło mi na cały ekran okno o połączeniu produktu - mam zdecydować. I teraz tak:

1) Już takie okno wyskoczyło mi po wejściu w edycję, zanim przewinąłem w dół - po kiego czorta drugi raz mi to wyświetlacie ?

2) Po kliknięciu "nie łącz z katalogiem" okno się nie zamyka. Co więcej, po lewej wyskakuje mi lista elementów, które Allegro twierdzi, że są nieprawidłowo wypełnione. Już sam tekst o "danych dotyczących wysyłki" jest beznadziejny, i niepotrzebny - nauczcie się usuwać oferty które są spamem i torują setki produktów dublując same siebie - co jest niestety zgodne z dziwnym pseudoregulaminem - a nie że piszecie o usunięciu elementów które są kluczowe do sprzedaży dla szarego "Kowalskiego" (jeśli chcecie wyplewić osoby prywatne i wyrzucić na AllegroLokalnie, i pozostawić tylko dla firm, to zmieńcie sobie nazwę na Allegro Biznes i po sprawie), co pomijam. Ale niestety NIE DA SIĘ zamknąć okna popup, więc nie da się przejść z powrotem do edycji i nie da się zmienić danych przed zapisem!

Mam nadzieję, że szybko usuniecie problem.

 

nie da się zamknąć okienkanie da się zamknąć okienka

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

kostas11
#21 Demiurg#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Shadow_Angel
#10 Popularyzator#

Dzień dobry.

Skąd takie bzdury, wynikające z tego tekstu ? Patrz zrzut ekranu.

Wystawiam przedmiot, nie wysyłam ponieważ jest dość ciężki a ja mogę mieć problem z zapakowaniem. Więc wystawiam przedmiot tylko do odbioru osobistego.

Skąd tak bzdurny pomysł, aby zabraniać ludziom możliwości kontaktu ze sprzedającym ?

Kontakt ma się odbyć tylko poprzez pytanie do sprzedającego, więc ma taką możliwość i wie że wtedy nie otrzyma telefonu, którego sprzedający nie chce podać.

Ale kupujący ma wiedzieć, że jeśli zapewni np transport, lub zapakowanie itp.. może ustalić ze sprzedającym możliwość ewentualnej wysyłki towaru - przecież można edytować szczegóły produktu, czyż nie ?

Co więcej, ta sytuacja dotyczy TYLKO tego jednego produktu. To teraz zakładam że mam ich 20 - mam pisać i wklejać linki w "o sprzedającym" czy tam innych pochodnych info tj. o dostawie itp.. i pisać przy każdym produkcie, że jest możliwość wysyłki ? Każdy produkt ma inne parametry, nie każdy można wysłać.

Robicie z tego Allegro totalny Alkatraz.

Chciałem wprowadzić zaledwie kilka prostych zmian- to mi lista czerwonych komunikatów zalała Firefoxa...

Regulamin zmienia się co 5 min. Wrzućcie na luz, albo z grubej rury napiszcie Allegro tylko dla przedsiębiorców i voilla. Problem z głowy. Totalny kataklizm.

bzdurne zachęcanie do wysyłkibzdurne zachęcanie do wysyłki

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Shadow_Angel zachęcanie do kontaktu jest nie dozwolone, w cenniku dostawy masz opcję koszt dostawy ustal ze sprzedającym 🙂 a z opisu usuń zachętę do kontaktu !

Robicie z tego Allegro totalny Alkatraz.

Tak masz rację ale allegro dba o to żeby otrzymać prowizję 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Shadow_Angel Zgłoszone przez Ciebie problemy dotyczące zamieszczania informacji o kontakcie nie są błędem. Dostosuj się do komunikatu. Podobnie rzecz się ma z uzupełnianiem parametrów obowiązkowych.

Jeśli chodzi o łączenie oferty z katalogiem - jaki produkt wystawiasz (jakie są wartości parametrów)? Czy podpowiedzi odpowiadają danym z Twojej oferty?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Shadow_Angel Przeciez jest zakładka "o sprzedającym" gdzie możesz podać swój telefon i inne dane do kontaktu. Możesz tam zawsze napisać o "możliwości uzgodnień telefonicznych"

Robisz sobie taki uniwersalny opis dotyczący różnych rzeczy, których nie może być w ofercie. Wstawiasz go w grupowej edycji i masz spokój. Ja mam tak zrobione i jest ok. Kto chce zadzwonić, to znajduje telefon i dzwoni. 

oznacz moderatorów