anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd w połączeniu z katalogiem produktu

TopCotton_pl
#1 Nowicjusz#

Witam,

Potrzebujemy rozwiązania sprawy. Wystawiliśmy Produkt o wartości 380zł (zestaw kołder i poduszek), produktyzacja allegro podpieła nam ta ofertę do katalogu O nazwie Kołdra nie wiemy czemu ale cena jak się wyświetlała to 143zł. Klient kupił ten produkt u nas nam w baseinkerze wyświetliło że kupił 1 kołdrę taką też wyłaliśmy,. Klient żąda od nas dosłania brakujących produktów, problem tkwi w tym, że to nie my podpieliśmy nasz zestaw do katalogu kołdry. Zwróciliśmy klientowi kasiurkę niech zostawi sobie kołdrę, jest to dla nas najbardziej opłacane rozwiązanie ale gośc się upiera, że chce dosyłkę produktów. Jak można rozwiązać tą sprawę ?

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@TopCotton_pl Otrzymałeś od naszego pracownika informacje, że wyjściem z tej sytuacji jest ustalenie z kupującym takiego rozwiązania, na które zgodzą się obie strony. Jeśli nie jesteś w stanie dostarczyć brakującego towaru, powinieneś uzgodnić z nim inne rozstrzygnięcie. 

Natomiast jeśli chodzi o samo powiązanie oferty z produktem, to nie ma możliwości, abyśmy to my zmienili cenę tego produktu. W Katalogu Allegro nie zapisujemy takich danych jak ceny, stąd nie jest możliwe, abyśmy to my ingerowali w tę wartość. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów