anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błąd wyskakuje przy wystawieniu aukcji

MAMY ROZWIĄZANIE!
CAR-FELGI500
#7 Wielbiciel#

Witam, mam problem od 2-dni na Allegro bo nie mogę wystawić aukcji. Wystawiam co dziennie aukcje a od 2-dni jak naduszę WYSTAW to pojawia się błąd i piszę że BŁĄD WZNOWIENIA PRZEDMIOTU. Proszę o pomoc Z góry dziękuje.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Prawdopodobnie zablokowano Ci wystawianie za naruszanie prawa konsumenckiego.

"ZWROTY PRZYJMUJE TYLKO JAK JEST TOWAR USZKODZONY PODCZAS TRANSPORTU PRZEZ KURIERA"

Zwroty masz obowiązek przyjmować zawsze - jeśli klient zwróci towar bez przyczyny w ciągu 14 dni.

oznacz moderatorów
CAR-FELGI500
#7 Wielbiciel#

To co teraz mam zrobić??? i gdzie wejść?

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@CAR-FELGI500 Twoje konto nie jest zablokowane, więc w sprawie problemów z wystawianiem oferty napisz do nas proszę przez ten formularz. Będzie idealnie jeśli w zgłoszeniu opiszesz jakie kroki wykonujesz po kolei oraz dołączysz zrzuty ekranu, gdzie pojawia się ten komunikat. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Ale powinno być zablokowane - wszystkie oferty są niezgodne z prawem i regulaminem.

oznacz moderatorów
CAR-FELGI500
#7 Wielbiciel#

Witam, już rozwiązałem problem. Dziękuje za odpowiedz.

oznacz moderatorów
RED
#21 Demiurg#

@xyz96 nie doczytałeś innych kwiatków

u Sprzedawcy

W CELU DOSTĘPNOŚCI FELG PROSZĘ O KONTAKT TELEFONICZNY !!!


DLA FIRM CENY SĄ PODANE NA KUP TERAZ CENAMI NETTO !!!

bo za to też powinno być zablokowane konto

@CAR-FELGI500 ustawa konsumencka przewiduje tzw obowiązek informacyjny wobec konsumenta - w Państwa regulaminie brakuje trochę rzeczy

oznacz moderatorów
thom-sell
#9 Pomysłodawca#

Pozwolę podpiąć się do tematu bo ten sam problem mnie dotyczy. Zgłaszałem do allegro ale powiedzieli żebym odświeżył stronę i to powinno załatwić problem. Efekty w załączniku. Już mnie trafia jak po raz setny problem się pojawia. Jak się tego pozbyć? Żadnego ogłoszenia nie mogę wystawić. CARFELGI piszesz że rozwiązałeś problem o co tak naprawdę chodzi w czym tkwi problem?    

oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@thom-sell jakich konkretnie ofert dotyczy Twój problem?

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów