anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędne przypisanie produktu

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

wystawiłam produkt, w którym po kilku dniach weszłam w podgląd i jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się że allegro przypisało go do zupełnie innego produktu w tej samej kategorii, przejrzałam oferty innych sprzedawców dotyczące produktów tego samego producenta i okazuje się że wszystkie nasze produkty( różne) są przypisane do jednego produktu- innego niż wystawiamy. pracownik allegro podpowiedział jak usunąć ich błąd ( nie wiem czemu ja mam usuwać ich błąd a nie oni!), niestety od wczoraj nic się nie zmieniło pomimo tego że postąpiłam wg wskazówek

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@sa-woj przyzwyczaj się 😉 to jest all a my jesteśmy ich robolami 🙂 

W jaki sposób to "naprawiałeś"? wejdz w edytuj oferte kliknij okienko od produktu następnie usuń produkt z oferty, wróć do edytora, na dole sprawdz czy masz zaznaczone przy wystawianiu stwórz automatycznie produkt i zapisz zmiany

 

druga opcja to w EAN wpisz szereg dowolnych cyfr może będziesz miał farta

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

niestety, ale to się nie udało

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Cześć @sa-woj. Zgłosiłeś błąd w produkcie poprzez formularz. Proszę Cię jeszcze o chwilę cierpliwości, ponieważ musimy to zgłoszenie zweryfikować i zatwierdzić zmianę. 

Jedynym rozwiązaniem, które możesz wdrożyć od razu, jest usunięcie produktu z oferty do momentu potwierdzenia zmian - jeśli parametry wprowadzają w błąd Kupujących.

Gdy wprowadzasz numer EAN dla tego produktu, powiązanie jest automatyczne. Jeśli to zupełnie inny produkt, powinieneś podać odrębny, stworzony dla siebie numer EAN.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

eleoo_pl
#9 Pomysłodawca#

@mr_omajest szansa żeby wprowadzić jakieś powiadomienia, że parametry danego produktu uległy zmianie? (powiadomienie na email). Wczoraj jak aktualizowałem cześć ofert okazało się, że wiele jest przypisanych albo do złego produktu albo do produktu z błędnymi parametrami. Żeby to wszystko ogarnąć musiał bym po każdym zgłoszeniu zapisywać gdzieś który produkt zgłosiłem i sprawdzać po jakimś czasie czy zmieniliście parametry na prawidłowe.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eleoo_pl, dzięki za Twoją sugestię, przekazuję ją do odpowiedniego działu. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@eleoo_pl, dostałam odpowiedź na Twoje zapytanie. Jesteśmy w trakcie pracy dokładnie nad taką funkcjonalnością. W planach jest umożliwienie wyświetlania statusów sugestii produktowych. 🙂

 
   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@sa-woj Możesz wkleić jakie porady do zmiany otrzymałaś od allegro? Masz przy wystawianym produkcie wpisany EAN produktu?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

nie mam EAN bo producent nie umieszcza na paszach , próbowałam dodać swój ciąg liczb ale nic się nie zmieniło- allegro 

a to odpowiedż allegro-  


Zapoznałam się z Pana sprawą. Może Pan zgłosić błąd w produkcie, z którym połączona jest Pana oferta. Można to zrobić  w formularzu wystawiania, podczas wybierania produktu poprzez wpisanie kodu EAN bezpośrednio do formularza lub przy szukaniu konkretnego produktu. 

Po wybraniu tej opcji pojawi się formularz, który udostępni edycję następujących danych:

-tytuł
-parametry
-zdjęcia
-pole "Inne sugestie dotyczące produktu"

Błąd może Pan zgłosić także podczas wystawiania i edycji oferty - gdy podczas wystawiania oferty wskażemy już produkt lub po prostu przejdziemy do edycji oferty z poziomu zakładki Moje Oferty - pojawi się możliwość zgłoszenia błędu w produkcie.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@sa-woj Jeśli produkt został wystawiony bez wpisywania przez Ciebie kodu EAN (tak to rozumiem) a system allegro sam go przydzielił i podstawił do innego niewłaściwego produktu to sprawa jest prosta jak dla mnie.

Złóż reklamację z tego powodu, czyli zmiany Twojej oferty z właściwej (właściwie przydzielonej) na niewłaściwie przydzieloną które zostały dokonane bez Twojej wiedzy i źle (są obecnie w złej kategorii czy pod złym produktem?). Masz prawo reklamować usługę i zapytaj w reklamacji jak mają zamiar rozwiązać poniesione straty przez Twoją firmę lub Ciebie które wynikają z tego błędu i jeśli takowe mogą być.

 

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

jak na razie zgłosiłam wczoraj poprzez mail, dzisiaj w edycji produktu jako zgłoszenie błędu, w takiej jak ja sytuacji są też inni sprzedający produkty z tej grupy ale może nie zwrócili na to uwagi, a ja czekam na razie na reakcję ze strony allegro- skoro odpowiedz z ich strony nie miała wplywu na stan aukcji

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@sa-woj to sobie poczekasz 😄 a tak swoją drogą potrzebuję dla swoich kur naturalną paszę bez dodatków chemicznych itp co byś polecił na okres zimowy gdzie nie mogą poskubać robaka?

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

zapraszam na moje aukcje- w ofercie jest miedzy innymi pasza bez GMO 🙂

oznacz moderatorów

TOPe-commerce
#13 Ambasador#

@sa-woj odezwę się, a sprzedajesz tylko workowane czy na metry również?

oznacz moderatorów

sa-woj
#9 Pomysłodawca#

tylko w workach

oznacz moderatorów