anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bład w systemie ,etykiety generowane z paczkomatem nadawczym jako odbiorczym..

sally11_2009
#10 Popularyzator#

Dzisiaj nadałam 2 paczki w paczkomacie,nie zauwazając,ze system wygenerował Paczkomat odbiorczy z nr Paczkomatu nadawczego..klientki otrzymały kody odbioru,a paczki siedza nadal w paczkomacie nadawczym...co sie stało?? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 Cześć. W jaki sposób nadawałaś paczki (Manager InPost czy Wysyłam z Allegro)? Podaj mi proszę numery tych zamówień (bez nich nie jestem w stanie zweryfikować sprawy). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

dwie paczki o nr 629100207229100123105052,629100207229100116772759

wysyłam z Allegro,pierwszy raz cos takiego mi sie zdarzyło,pewnie przez to zacmienie Słonca 😉

ps,chyba jednak wysyłka idzie przez manager InPost,przez import z Allegro,

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 Właśnie sprawdziłam te paczki, wszystko wygląda poprawnie, ale nie ma u nas informacji, żebyś nadawała je przez Wysyłam z Allegro, zatem nie jestem w stanie sprawdzić, z jakiego powodu paczkomat nadawczy stał się paczkomatem odbiorczym. Skontaktuj się w tej sprawie z InPost, być może uda się je przekierować do odpowiednich paczkomatów 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

In Post skierował mnie do Allegro,bo z Allegro importowałam dane do etykiety,ja jednak wysyłąląm z managera ,ale przez Import z Allegro,to Allegro podaje dane do wysyłki

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 Przekażę tę sprawę do sprawdzenia i wrócę tutaj, kiedy otrzymam informacje 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

In Post uwaza,ze Allegro powinno mi udostepnic dane do ponownego wygenerowania tych etykiet,z własciwym adresem paczkomatu odbiorczego,oni nie moga przekierowac takiej paczki z podanym wczesniej adresem odbiorczym.Mam kolejna paczke do wysyłki Allegro Smart i az sie boje,co sie wygeneruje.Chodzi o transakcje 12764726914,prosze sprawdzic,czy tam wszystko jest w porzadku.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 Na ten moment nie potwierdzamy u nas żadnego błędu, zatem na jakiej podstawie według pracownika InPost mamy to zrobić? Nie mamy żadnych innych zgłoszeń o takich problemach.

Dla wspomnianego nowego zamówienia (czyli c963be12-53d5-11ed-8669-95375374b677) Paczkomat odbiorczy to ten: https://inpost.pl/paczkomat-bukowiec-bvc01m-rokicinska-paczkomaty-lodzkie 

Podczas generowania listu przewozowego zwróć uwagę na dane Paczkomatu odbiorczego i nadawczego. Jeśli dane zostaną pobrane nieprawidłowo, to prześlij mi proszę zrzut ekranu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

czyli,w tamtych dwóch zamówieniach sa prawidłowe paczkomaty odbiorcze? Jesli mozesz,podaj mi tamte symbole paczkomatów odbiorczych  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 Tak, są prawidłowe i po naszej stronie nie ma błędu. 

Dla zamówienia 6e475051-548e-11ed-a6a7-e91fc550ebc6  jest to Paczkomat BOC01B 

Dla zamówienia ca3f4dd2-53d1-11ed-a13d-71f2091000e2 jest to Paczkomat LEG17M

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

to jest sytuacja patowa,bo konsultant nie widzi u nich błedu...kto mi zwróci kase za ponowne wysłanie paczek na mój koszt??

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@sally11_2009 Przykro mi, ale nie my nie mamy podstaw do podjęcia takich działań. Przed wygenerowaniem etykiety zawsze warto sprawdzić, czy wszystkie dane się zgadzają (zwłaszcza pickup point). W razie potrzeby masz możliwość ich edycji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sally11_2009
#10 Popularyzator#

w managerze Allegro In Post nie ma mozliwości edytowania paczkomatu odbiorczego,bo w przygotowaniu nie jest widoczny 😕

oznacz moderatorów