anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bałagan z katalogiem produktów + wprowadzanie w błąd

BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Od jakiegoś czasu jak wiemy jest wspaniały katalog produktów, w którym jest mnóstwo błędów. Teraz jak jest nowy wygląd ofert pojawia się olbrzymi tytuł oferty, który jest połączony z katalogiem produktu.

Poniżej przykład:

duży tytuł, który wprowadza w błąd i informuje o frezie 6 mm

po prawej stronie, pod nazwą sprzedawcy wyszarzony, mały, oryginalny tytuł oferty, który moim zdaniem powinien być na samej górze oferty, a nie gdzie schowany i niewidoczny dla Kupującego.

Potem klient dostanie frez fi 5 zamiast fi 6 jak to jest w TYTULE i będę miał problem... 

11.jpg

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@BELDO-VIS Jesteś pewien, że Twoja oferta powinna być połączona właśnie z tym produktem? Podczas wystawiania możesz połączyć ofertę z produktem, w którym parametr "średnica" będzie zgodny z danymi towaru, który oferujesz. Jeśli w katalogu nie ma takiego produktu, możesz go dodać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

BELDO-VIS
#9 Pomysłodawca#

Tak, numer katalogowy jest poprawny, ale ktoś kto stworzył ten produkt zrobił błąd w tytule - stąd jak było automatyczne powiązanie z produktem to teraz tytuł jest i u mnie zły. Oczywiście zgłosiłem ten błąd, ale mają w ofercie ok. 1500 produktów (co i tak nie jest tak dużo, jak niektórzy mają dziesiątki tysięcy) nie jestem w stanie kontrolować każdego automatycznego powiązania z katalogiem.

Duży tytuł oferty, który jest najbardziej widoczny powinien być taki jaki sprzedający stworzył robią swoją ofertę, a dopiero potem, gdzieś niżej tytuł z katalogu - tak było jeszcze do niedawna. Teraz po prostu może taki zabieg wprowadzać w błąd kupującego.

oznacz moderatorów