anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bałagan z marką

logario_ig
#10 Popularyzator#

Allegro - czy moglibyście zrobić porządek z marką "Small Foot"? W większości kategorii (których dotyczy) istnieje ona w starym zapisie jako "Small Foot Design". W części widnieje już w nowym brzmieniu "Small Foot" (bez "Design"), a w części kategorii jest w jednej i drugiej postaci. Zdecydujcie się proszę i zróbcie z tym porządek.

Albo wszędzie dajcie nowy zapis nazwy "Small Foot" albo wszędzie stary "Small Foot Design".

A jeżeli nie możecie się zdecydować, dajcie wszędzie oba zapisy - chociaż to jest chyba najgorsze rozwiązanie, bo się gryzie z produktyzacją - bez względu na zapis marki kody EAN produktów są takie same.

U producenta w katalogu nie istnieje rozróżnienie między "Small Foot" a "Small Foot Design" - wszystko jest oznaczone jako "small foot", a na Allegro są dwie marki zamiast jednej, bo kiedyś marka zmieniła zapis. To "kiedyś" to było już dawno temu. Może już czas to uporządkować?

Strasznie to nam utrudnia pracę, bo nie można ustalić jednego zapisu marki do integracji, tylko co chwila trzeba ręcznie poprawiać to w jedną stronę to w drugą. Dodatkowo dochodzi jeszcze robota związana z produktyzacją, bo jedne produkty mają taki zapis, a drugie inny. Trzeba to zgłaszać, poprawiać itd.