anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bank Pocztowy znowu zniknął z szybkich wpłat

pulkownik66
#19 Nestor#

Jeszcze do niedawna mogłem zrobić szybki przelew, przez bank pocztowy i już go nie ma.

@msniezek  @_HolaOla_  Czy wiecie coś na ten temat.

Chodzi o zapłatę za billing.

Festiwal psucia Allegro nadal trwa.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pulkownik66, być może wynikało to z przerwy technicznej banku. Po naszej stronie nie ma żadnych zmian - Bank Pocztowy jest możliwy do wyboru przy szybkich wpłatach.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mr_oma  czy ja czegoś nie widzę, czy rzeczywiście nie ma pocztowego. Wy go widzicie- ja niestety nieScreenshot_2021-04-12 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@mr_oma Ostatnią wpłatę robiłem przez pocztowy 07 04 2021 wtedy jeszcze był.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

A gdzie na tym zrzucie jest "przelew tradycyjny" ? Przecież on zawsze powinien być.

Rano nie było pocztowego, sprawdzone, teraz już jest, tradycyjny też jest. Za tym się nie nadąży 🙂

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96 To jest zrzut szybkie przelewy. Tradycyjny i blik, są przed kliknięciem w szybkie przelewy.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

Screenshot_2021-04-12 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej  (2).png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Nie, mylisz się 🙂 Po wybraniu "szybki przelew" musi tam być "przelew tradycyjny".

Zrzut sprzed chwili, jest to i to po wybraniu "szybkiego".

tradycyjny.JPG

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@xyz96  No to nie ma. Masz to na pierwszym zrzucie. Nie pierwszy raz płacę.

A tu jest odpowiedź Allegro

Dzień dobry,

dziękuję za wiadomość.

Na chwilę obecną nie ma możliwości szybkiej wpłaty za pośrednictwem Banku Pocztowego.

Oczywiście może Pan nadal opłacić należność względem Serwisu płatnością z rachunku Banku Pocztowego wykonując przelew tradycyjny.

W celu uzyskania danych do płatności, proszę w zakładce
Rozliczenia z Allegro, w drugim kroku wystarczy wybrać płatność przelewem tradycyjnym.

Załączam dla Pana wygody poniżej wspomniane dane. Wspomnę, że każde konto Allegro ma indywidualny numer subkonta do wpłat.

Drążę dalej- zobaczymy co odpiszą

Pani Ewo to że nie można na tą chwilę płacić przez pocztowy, to ja doskonale wiem. Niech Pani zgadnie skąd moja wiedza na ten temat.

Ja pytam dlaczego nie mogę wpłacić przez swój bank, jak do tej pory. Ostatnią wpłatę robiłem 07 04 2021.
Płacenie przelewem tradycyjnym wcale nie jest dla mnie wygodne.
Kiedy przywrócicie możliwość szybkiej wpłaty przez bank pocztowy.
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Nie, jest tradycyjny i pocztowy, wyżej zrzut sprzed kilku chwil. Powtarzam, za tym się nie nadąży, nawet Allegro nie wie, o co dokładnie chodzi.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

To jest magia😂 lub absurd.

Screenshot_2021-04-12 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@pulkownik66 Szacun.😁

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@pulkownik66, ponownie to sprawdziliśmy i tym razem faktycznie możemy potwierdzić, że coś jest na rzeczy. Mogą pojawić się chwilowe przerwy techniczne. Niedogodności powinny wkrótce ustąpić.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów