anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bezpośredni kontakt z PragmaGO teraz na Gadane

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Zadbaliśmy o przedsiębiorców, którzy kupują i sprzedają w Allegro z Odroczoną Płatnością dla Firm

Od dzisiaj w przypadku pytań, wątpliwości lub problemów z przeprowadzeniem takich transakcji będziecie mogli się kontaktować bezpośrednio z @PragmaGO  po prostu zamieszczając post na Gadane. 

Wywołani w dyskusjach eksperci @PragmaGO  udzielą niezbędnych informacji, zaproponują najlepsze rozwiązanie, wyjaśnią zawiłe kwestie. Przy tak profesjonalnym wsparciu warto rozważyć włączenie Odroczonej Płatności dla Firm.

Wiemy, że nie trzeba Was zachęcać do korzystania z takich okazji, ale dla porządku - zapraszamy do kontaktu 😉

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

PragmaGO
Ekspert PragmaGO

Dzień dobry,

z tej strony zespół PragmaGO. Miło nam dołączyć do społeczności Allegro Gadane. Jesteśmy tu do Waszej dyspozycji. W razie jakichkolwiek pytań związanych z Odroczoną Płatnością dla Firm, służymy naszą wiedzą. Liczymy, że dzięki naszej obecności na Allegro Gadane, korzystanie z naszej usługi będzie jeszcze prostsze i przyniesie wymierne efekty Waszym firmom.         

                                                                                                               Pozdrawiamy,

                                                                                                                           Zespół PragmaGO

oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  @PragmaGO  mam pytanie - dostałam od Was przelew  i nie potrafię odnaleźć zamówienia allegro, którego dotyczy ? Czy ktoś z moderatorów może mi pomóc jak po tytule przelewu mam sprawdzić, które zamówienia dotyczy wplata na konto ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen Prześlij proszę więcej szczegółów (najlepiej kwotę i tytuł przelewu). Postaramy się pomóc 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@ko_alka 
tytył płatności : 431CA1D0-F994-11EE-8C21-9D8527A2AF46

KWOTA: 133,80 ZŁ 

nie wiem gdzie w allegro ma wpisać ten numer zamówienia, żeby wyskoczyło. Jeśli wpisuję w lupce "szukaj" to nic nie wyskakuje

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen Zerknij na zamówienie 431ca1d0-f994-11ee-8c21-9d8527a2af46 (z 13 kwietnia, metoda Allegro Pay Business).  🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@ko_alka  od razu zapytam na przyszłość - w którą rubrykę w zamówieniach mam wpisywać numer z przelewu, żebym mogła samodzielnie znaleźć czego dotyczy ? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen Zapłatę za zamówienie znajdziesz na rachunku bankowym, który został przez Ciebie wskazany do wypłat na Allegro. Nadawcą przelewu będzie dostawca usługi Allegro Pay Business: obecnie to firma PragmaGO S.A. W tytule przelewu znajdziesz numer zamówienia, na przykład „Płatność za zamówienie nr 431ca1d0-f994-11ee-8c21-9d8527a2af46”.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

@ko_alka  mi chodzi gdzie na allegro - na portalu- mogę wpisać numer tego zamówienia,żeby szybko znaleźć czego dotyczy wplata. 

 

Jeśli wchodzie "zamówienia od kupujących" i wklejam ten numer w lupkę "szukaj" nie wyskakuje mi, którego zakupu dotyczy wplata wysłana przez pragmago

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@WoodQueen W zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ wyszukasz to zamówienie. Wklej numer 431ca1d0-f994-11ee-8c21-9d8527a2af46 ponownie w okno, a przed wyszukiwaniem wyczyść filtry.

ko_alka_1-1713248016664.png

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

WoodQueen
#10 Popularyzator#

Dziękuję (: 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

Zawsze PragnąłemGo, tego kontaktu na AG 🙂

oznacz moderatorów