anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

bezprawnie pobrane opłaty dodatkowe DPD oraz UPS

accadia
#12 Orędownik#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Przez prawie dwa lata nigdy nie została mi pobrana żadna opłata dodatkowa tytułem dopłaty za gabaryt.

Sprawy dotyczą zamówień:

db3679ae-f301-11ec-8129-3348432caaa2

f5c346a2-f161-11ec-a137-05b056d7e9ab

86b72d71-f2ca-11ec-86bf-27411c58cd8d

 

Dwie paczki krajowe o wadze do 1 kg, plaskie jak zeszyt - zostaly pobrane oplaty dodatkowe za przesylke powyzej 10 kg.

Jedna przesylka do Czech o wadze do 1 kg - zostala pobrana oplata dodatkowa za przesylke powyzej 20 kg - paczke gruba jak 3 zeszyty.

 

JAK TO JEST MOŻLIWE, ŻE KURIERZY STOSUJĄ TAK OSZUKAŃCZE PRAKTYKI? KTO IM NA TO POZWALA?

Istnieje jakakolwiek szansa odzyskania tych pieniędzy, czy po prostu Allegro będzie to miało w najgłębszych zakamarkach swoich 4 liter.

Rozumiem, że dazycie do tego, zeby wylaczyc wysylki zagraniczne i podziekowac UPS za wspolprace?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

maxr01
#17 Koryfeusz#

Dlatego ja korzystam jedynie z firmy InPost, z którą mam podpisaną umowę. Nigdy nie miałem doliczanych żadnych dodatkowych opłat. Czytając takie wpisy - nigdy nie zdecyduję się na wysyłkę innymi firmami dla przesyłek typu Allegro.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@accadia, w tej sytuacji zachęcam Cię do złożenia reklamacji przewoźnikowi. Możemy też zrobić to za Ciebie - wystarczy, że zgłosisz to tą ścieżką.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Butiktalulla
#13 Ambasador#

zgłoś RMA poprzez Allegro ( oni są stroną )

Zajmie to do 30 dni jak nic - jest początek miesiąca to może się uda ,że Ci to skorygują do podsumowania sierpnia to nie będziesz musiał za to płacić i dopiero czekać na zwrot w saldzie.

Mnie raz DPD obciążył za gabryt 199zł - szczegół ,że słałem kopertę o wadzę z 50 deka 🙂

powodzonka 

oznacz moderatorów