anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Biznes miesiąca

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Kupujący kupił jeden banknot za 4,50 zł (słownie cztery złote pięćdziesiąt groszy), wybrał przesyłkę do paczkomatu za 8,99 zł - czyli zapłaciłem de facto prawie 30% prowizji, i dołożyłem gratis opakowanie za ok. 2 zł. Dziś przesyłka wróciła nieodebrana...

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Jeszcze trochę i z torbami pójdziesz 🙂

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@xyz96 Nawet się przez moment zastanawiałem, czy nie jest to jakaś zorganizowana akcja, mająca na celu zniechęcenie sprzedawców do wystawiania tanich przedmiotów.

W każdym razie w moim przypadku będzie sukces, oferta spadła z ponad 500 do 150 pozycji, a wkrótce ją zamknę na amen. W numizmatyce jaka taka opłacalność jest jedynie na aukcjach od 1 zł, ale takich które kończą się za minimum stówę

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@TomBanknoter  Ciesz się, że do paczkomatu. W moim biznesie życia książkę za 4 zł  wysłałam pocztą i za jej powrót zabuliłam ponad 14 zł 🤣 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

😁 jesteś tu ponad 18 lat i dziwisz się jeszcze ??

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

Przez poprzednie 17 lat nie było prowizji od przesyłek 😎

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

teraz są

oznacz moderatorów

GREGOGK
#10 Popularyzator#

@TomBanknoter  Poczekaj jeszcze na negatywa od klienta, którego allegro oczywiście nie będzie mogło usunąć i masz całokształt sprzedaży na allegro w jednym zamówieniu 😉

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@TomBanknoter   Takie transakcje to margines ( czy jakoś tak) cytując admina...🤔

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Adekpol
#13 Ambasador#

Ostatnio zauważyłem ogromny spadek wykupionych smartów, przez co oczywiście dorzuca się prowizje od transportu, plus dużo zamówień jest realizowanych na kwoty 8-20 zł, więc no koszta powoli zaczynają być nieprzyjemne dla oka

oznacz moderatorów

TomBanknoter
#14 Krzewiciel#

@Adekpol Coś w tym jest. Mam klienta, który od wiosny miał wykupiony Smart, o zamawiał 3-4 przesyłki w tygodniu, najpierw na "odbiór w ponckie", potem do paczkomatu Ostatnio przeszedł na listy polecone bez Smarta (no i od razu rzadziej zamawia)

oznacz moderatorów