anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Bledny tytuł produktu

barwyflory_pl
#10 Popularyzator#

Wczoraj wieczorem poprzez "zgłoś błąd w produkcie"  zauktualizowalam dane w stworzonym przeze mnie jakiś czas temu  produkcie poprzez  dodanie nr EAN. Dane zostały zaktualizowane ale aż za bardzo,ponieważ jest moje zdjęcie, ale dodano markę, producenta i kolor. Problem w tym, że pod tym samym numerem ean mam kilka innych kolorów na pozostały aukcjach (które docelowo chciałam  połączyć z tym produktem).  Niestety poza pozmienianymi  parametrami zmieniono też bardzo tytuł. Poza nic nie znaczącymi kodami producenta w tytule, znajduje się tam też informacja  "żółta". W takiej sytuacji jeśli połączy inne aukcję z innymi kolorami z tym produktem to po wejściu w aukcję klient będzie wprowadzany w blad. Zwłaszcza jeśli korzysta z aplikacji mobilnej,bo wyświetla się tytuł ze słowem "żółta" A aukcja dotyczy zupełnie innego koloru. Najlepsze jest to że jak otworzyłem kilka dni temu aukcję i wpisywałam  ten ean to żadnego produktu nie znajdowało. Co w takiej sytuacji? Jeśli teraz zgłoszę ponownie błąd w produkcie i usunę ten ean to to jakoś przejdzie? 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Witaj w klubie. 

Jak chcesz za darmo tworzyć katalog produktów Allegro - to pisz i udzielaj się jak najwięcej. Potem czekaj ze 3-4 tyg. zanim Allegro poprawi jakiś produkt, i to za kolejnym zgłoszeniem. Kto prowadzi "produktyzację" na Allegro? Kasę dostają pracownicy Allegro , a całą "czarną" robotą są obarczeni sprzedawcy. Ja ze zgłaszania jakichś poprawek już zrezygnowałem . Proponowałem serwisowi Allegro - nadal to podtrzymuję - ze 2 zł + VAT za weryfikację produktu - nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej - czyli sprzedający "za friko" mają poprawiać, często bez żadnych efektów, największą bazę danych w Polsce. Zauważmy - Allegro chce stworzyć ogromną bazę danych wszystkich sprzedawanych w Polsce produktów. Po prostu nie ma fizycznie takiej możliwości, żeby to było poprawne. I działało poprawnie.

Tym bardziej, że wszystko jest przerzucone na sprzedawców. To jest "chore" - znów można pisać wypracowanie na ten temat. 

oznacz moderatorów

Pepsic0
#8 Zapaleniec#

Jako kupujący uważam funkcjonalność związaną z bazą danych EAN i podmianą tytułów za ogromne utrudnienie w szukaniu produktów. Szczególnie tych bardziej nietypowych, specyficznych czy o konkretnych parametrach.

Proste zwykłe zakupy produktów które są popularne pewno są w ten sposób usprawnione czy ułatwione. Natomiast szukając czegoś bardzo konkretnego czy specyficznego chciałbym mieć możliwość całkowitego WYŁĄCZEANIA podmiany tytułów i parametrów aukcji na podstawie EAN. 

Jest i ZAWSZE będzie ogrom produktów których numery EAN nigdy nie będą się zgadzać i nie oczekujcie, że sprzedający odwalą za Was robotę - dajcie przynajmniej możliwość ogarniętym kupującym wyłączenia tego bezeceństwa.

oznacz moderatorów